ebeveynlerinizden birisinin lgbti yönelimini açıklaması

vuhuuuuuuu... süper atraksiyon olacak bir durumdur. kıllığına homofobik tavır sergilerim. yok lo anadır, babadır sonuçta. ama diyelim peder hep kendini kadın bedeninde olduğunu düşünüyorsa ve bedeninden rahatsızsa, kardeşler olarak pederin operasyon parası için tüm gücümüzle çalışırız. anne'ye de sağlam psikolojik destek gerekir.
yapacak bir şey yoktur sonuçta ailedendir candır kandır, derhal dertleşmek, alık alık çarka çıkmak, birlikte bara gitmek ve eğlenmek, ortamdan erkeklere asılmak şeklinde hareketlere gireceğim hem aile ferdim hem de arkadaşım olmuştur. süper ya yuppi!
söz konusu babam olsa annem için, söz konusu annem olsa babam için üzülürdüm.
size yönelimini açıklayan ebeveyniniz sizi kabul ettiyse ve olayı gayet doğal karşıladıysa, sizin de aynısını yapmanız gerekendir.
size yönelimini açıklayan ebeveyniniz sizi kabul ettiyse ve olayı gayet doğal karşıladıysa, sizin de aynısını yapmanız gerekendir.
madem böyleydin, neden beni böyle kötü bir dünyaya getirdin.
bir arkadaşım cesaretini toplayıp bir gün abisine açıldı ve gay olduğunu söyledi. o günden sonra abisiyle aralarından su sızmaz oldu meğer abisi de gay olduğunu itiraf etmiş. böyle de güzel bir hikayeleri oldu.
üzgünüm ama hiçbirinin lgbti yönelimi olduğunu düşünmüyorum. hatta bu tarz ilişkilere tamamen kapalılar. yani arada bir mevzusu bile geçse iğrenme tiksinme durumuna falan geçiyorlar. ben nasıl böyle bir aileden ortaya çıktım bilemiyorum. genlerde bir sorun var demek ki. piyango da bana vurmuş. enteresan.
ha olsaydı ne olurdu? yani benim için çok da bir önemi olmazdı. öyle acayip homofobik tepkiler vermezdim yani. hatta hiç tepki vermezdim. iyiymiş der geçerdim muhtemelen.
bu konuda konuşmak isterse her zaman dinleyebileceğimi söylerdim.onun dışında çokta umurumda olmazdı.
eğer oyle bir şey olsaydı iyi ne yapiyim bu senin hayatın ve gayet normal der kalkardım.