erkekleri etkilemenin yolları

çok kapsamlı bir soru : hetero erkek açısından cevap verecek olursam ; güzel alımlı bir bayan ve cinsel olarak doyurabilmektir.
yol ortasında göbeği açık gez.
''erkek adam sağlamdır, etkilenmez''e inanmayıp nefes alın yeter. doğru nefes teknikleri her şeyi halleder. *
doğallık +1
mide kesinlikle -5
cinsellik +1
bir bakış -100 ( böyle birşeyin hala hayatta olduğuna inanmıyorum, eminim çoktan ölmüştür onlar)
firikik olabilir karar veremedim.
sanırım en mantıklı cevap sevdiğini belli etmeden ağzına sıçacaksın, neden bilmem ama en çok bu seviliyor gibi. bende neden yok, onu da bilmiyorum.*


edit : yazar bunları yazarken biraz kızgındı, sert bir tahlil yapmış olabilir. tamamen kişisel.
otobüs metrobüs metro dolmuş gibi toplu taşıma araçlarında iseniz sürtünme yoluyla anlayabilirsiniz. onun dışındaki bölgelerde ise, cinsel organınızla oynuyorsanız ve karşı taraf sizin haeketlerinize kaçamak bakışlar yapıyorsa, akşama yataktasınız.
siklerini avuçlayıp istiklal marşı okumalarını istemek. etkilenmemeleri mümkün değildir.
benle buluşun ve beni 1 gün boyunca gözlemleyin.ben napıyosam bunları not alın ve bunları asla ama asla yapmayın , tebrikler erkek arkadaşınız hayırlı olsun.
ilk görüşmede iyi ver ikincide durgun ol ucuncu bulusmada istemiyorum seni de .. aradan zaman geçsin sen ona mesaj at ozledim seni gel hemen yaz ilk gorusmede yaptigin sexin daha iyisini yap sarilmak istediginde ufff cekil de ama orgazm olurken saril daha cok ıste .. bir sonraki gorusmede cok istekli ol ama sakin orgazm olma hatta başaramadığı icin seni mutlu etmeyi birak b.k çuvalı gibi hissetsin.. sakin hediye falan alma o sana alsin begenme yetemedigini dusunsun ama cokya abartma bu durumu .. mesajlarina gec don hatta unut donmeyi bunlari yap ve bekle ama emin ol pişman olacaksin takıntılı bir adam hayatına girmek üzere