erkekleri itici yapan detaylar

pis kokmaları, sigara kokmaları, sürekli terlemeleri. küfürlü konuşmaları, cinsiyetçi olmaları, pısırık mıymıy olmaları, güçsüz olmaları.
çirkin ses tonu
telaffuz hataları
orangutan gibi gülmesi
belli bir süreden sonra değiştirilmesi zor hatta değişemeyecek şeyler bunlar.karşımda kim olursa olsun şöyle bi bakar, gülümserim.
(bkz: ağlamıyorum gözüme toz kaçtı )
erkekleri itici yapan en büyük özellik kötü karakteristik özelliklere sahip olmaları yoksa dıştan bir önemi yok isterse b*k koksunlar .....
animeleri ve mangaları çocukça bulması.
testislerinin küçük olması.

meme uçlarının dişe gelmemesi.

tahta götlü olması.

(bkz: ivranç)
elde tesbihi boş beleşe sallayan tipler, görgüden yoksun olma, düşüncesizlik, kültür eksikliği, dar görüş, namusu dilden düşürmeyip diline gözüne hakim olamamak, küfürü adeta bir nokta gibi her cümlenin sonuna koymak...
kendimden nefret ediyorum ben yaa
belki söyleyen olmuş olabilir. yolda giderken cinsel organının pozisyonunu vites değiştirir gibi değiştirme hadisesi irite edici.
kısa kollu gömlek giymesidir.
sevmedikleri erkek tipini karşısına maskelenmiş bir şekilde çıkartıp kendilerine aldatıcı yüzüyle gelmesini sağlamak isteyen başlık ismi.

(bkz: su testisi su yolunda kırılır)
yaptığı seksle aşırı övünen erkek. bize ne ulan. yağmurda bile su vermem bunlara.

(bkz: seksist kafada olup sikerim sokarım muhabbeti yapan erkek)
yüzündeki krem iyice kurumadan buluşmaya gelen erkek. hele sakallıysanız bunu sakın yapmayın zira gerçekten çok pis kokuyor o kimyasal sakalda kurumadıkça. bence direkt krem sürmeyin, yüzünüzü yıkayın gelin doğal doğal çay içelim. (bkz: derdini sikeyim butonu alev alev)
kendilerini maco tanitip bir büyüğü telefonda ona gel dedigi zaman irtiraz etmeden gitmesi.
  • /
  • 4