eşcinsel hareketinin hataları

insanların ağızlarından çıkacak söze bakmak ve sürekli mağdur edebiyatı yapmak.
hataları gidermek için şunlar yapılmalı, insan içine karışmak, kabul görmek adına onların kafasındaki "normalleşme" sürecine destek vermek, bize alışmalarını sağlamak. onur yürüyüşünü karnaval gibi kutlamak yerine hak arar şekilde gerçekleştirmek.
sempatik görünüp toplumun beğenisini kazanmaya çalışmak. yüzümüzde ,toplumun tümüne karşı amk ifadesini takındığımız gün toplumla kaynaştığımız gündür.
altkültürleşmek. birşeylerin parçası olmak yerine her şeyin sadece queerlere hitab eden queer versiyonuna odaklanmak: gey dergisi, gey bar, gey tangosu...
ayy çok renkliyiz ayol göze batıyoruz. biraz siyah, biraz mavi, biraz beyaz olmak da lazım sanki ya da gri falan. halkın arasına karışmak lazım. ha bir de hakikaten karnaval havasında kutlanan pride falan ne alaka abicim. neyin karnavalı tamam onur ve gurur duyuyoruz da bunu elaleme rengarenk kıyafetler içinde davullu zurnalı gelin alayı gibi lanse etmenin gereği nedir? hayır gerçekten medeni bir toplum olsak ve bütün hayatımız istediğimiz standartlarda olsa hadi bunu da bayram havasında kutlayalım derdim de... değiliz.