eşcinsel oldukları halde kadınlarla takılan ünlüler

eşcinsel oldukları az çok tahmin edilen ya da bilinen ünlülerin toplumdan dışlanma korkusu ve para kapısının kapanacağı korkusu ile kendini aklama çabalarına girme amacıyla karı kızla sevgili rolü yapmasıdır. kimseye açıklama yapma zorunlulukları olmamasına rağmen, bir de "yooohh ben kessinliklen gay değilim" edalarıyla kızlarla yavşak pozlara girmeleri, birbirlerine aşk itirafları yapmaları çok komik olmaktadır. * *

son örneği için bkz. kemal doğulu ve öykü serter aşklarını itiraf etti: *
http://www.karnaval.com/article.php?arti...
buralar hep götümüze girebilir entrylerle dolacak.

(bkz: götümüze girecek entryler)
herkesin tek başına gözlerini açtığı şu hayatta pek de kınanmayacak ünlülerdir. ünlü dediğin kimdir ki? ünü korumak için yalan söylemeyen ünlü mü var? heterosu ilgi çekmek için yalan gündem oluştururken bizim ibne de heteroseksüel taklidi yapıyor, çok mu? benim için önemli olan bu maskenin altında lgbt hareketine zarar veriyor mu? lgbt'ler aleyhine bir şey yapıyor mu? ayrıca düşünsenize adam heteroseksüel görünümü altında lgbt'ye olan desteğini açıklıyor, çok şükela olmaz mı yahu.

valla alayı evlendi bunların şu anda piyasada eşcinsel bekar bey yok. bir tanesi tedavi olup eşcinselliği yendim demişti. çok deyişik yalandan yaşamlar ya bu kadar maceralı bir hayat beni yorar mesela.