etek tıraşı

pipi ve çevresindeki kılların kesilmesi yada kısaltılması işlemi. jiletle yapıldığında itici oluyor, acısı kaşıntısı da cabası. makinayla kısaltılması en mantıklısı. ama mutlaka ilgilenmek lazım.

(bkz: sikinden daha uzun sik kılına sahip insan modeli)
kıllı erkeklerin kasık bölgesinde ters üçgen şeklinde kıllarını kazımasının getirdiği komiklikten neden haberi yok acaba. ne salakça birşeydir bu. shkin üstünü makine ile zaman zaman kısaltmak, toşhakları ise jiletle almak iyi bir çözümdür. sık ve iyi yıkanın koku olmaz.
erkeklerin mini etek giyilen yaz sezonunda bacaklarına ve dekolte vereceklerse kasık bölgesine uyguladıkları bir çeşit epilasyon.
genelde karsı cinsle bulusmaya giderken, lan bi seyler cıkar bu hatundan deyip yapılan traş modeli. (genelde bisey cıkmaz)
herşeyin bir adabı oldugu gibi etek traşı yapmanın bir adabı vardır.. şekilli olanı vücuda yakışanı makbuldür.
etek traşı yapıldıktan 1 hafta sonraki hal makbuldür.
sinek kaydısından hoşlanmadığım, ormanına tahammül edemediğim edep yeri temizliğidir.
göbeği kendinden önde giden biri olarak diyebilirimki yapması uğraştırıyor biraz yansıtmalı aynamı alsak nedir.
(bkz: rte bıyığı)

çok afedersiniz ama o bıyık kesimini gördüğümde her seferinde aklıma etek traşı görüntüsü geliyor. birisi bunları uyarmıyor mu arkadaşım? ya da adamların böyle bir fantezisi mi var?
edep yeri kapalı, bu yüzden kıllı olmalıdır
bel cevresi belirli bir orani asmis erkeklerin, ellerinde tiras makinesi ile, bacaklarini havaya dikmek, yandan denemek, gobegi kaldirmak v.b. eylemler ile denedikleri, lanet durum.


(bkz: al bir makine kurtulun es anlamlisi)

(bkz: gobekli insanlara yapilabilecek iskence cesitleri)

uygulama sonrası 12 saatlik kaşıntı ve batma insanı "uyutun lan beniiiii narkoz verinnnnnnnn" dedirtecek seviyeye getirebilir. sürekli bi kurculama isteği, kılların yapışmayı önlemesinin verdiği rahatlığı kaybetme sonucu terlemeyi azaltma uğraşları... vel hasıl yapsan bi derttir, yapmasan bi derttir.
bakım kısmına üşenmiyorum, özellikle benim gibi sık terleyen bir için zorunlu. ama o şirin boya varana kadar yaşanan batmalar, kaşınmalar.... off!
üç numara makine traşı bacak ve göbek kılları ile uyumlu olanı.
bir adet cihaz-tercihen philips bodygroom-edininiz ve bu dertten belirli aralıklarla kurtulunuz efendim.
  • /
  • 2