evliyim sorun olmaz canım umarım

yahu nasıl sorun olmasın yalan söylemişsin. bir de bunu kendisini paylaşılamayan adam olarak göstermek için yapanlar var. başka işim yok da seni sidikli karından kıskanıcam aq. yerine göre bu tür evlilere "canım benim tonla adamla görüşüyorum senin varlığın denizde kum bile değil" şeklinde trip atılabilir.*
ülkemizde evlilik büyük bir statü yükseltme aracı ,evliysen güvenilir insansın,evliysen daha vefalısındır,evliysen daha doğru inansındır.hiçbirşey yapmadan sadece evlenerek saygınlığın bu kadar artırılabilmesi düşündürücü.hele bi de çocuğun varsa tamam aile babası mükemmel insan havaları,bildiğin dokunulmazlığın olur.bu şekilde hakkettiğinden çok daha fazla saygınlık gören egosu şişirilmiş biri sorun olmaz da kim olabilir.böylesine git kendi kulvarında yüz deyip yol vermek lazım.senin pörsümüş karın sümüklü çocuklarınla ancak senin gibi evli bir erkek uğraşır.oda belki.
büyük konuşmak istemem lakin.
evli bir erkekle beraber olmak nasıl bir midesizliktir?,anlam veremiyorum metres den ne fark kalıyor o yüzden evliyim sorun olmaz inşallah canıma alternatif cevap
"siktir git" dir.
genç, kaslı sevenlerin cool görünmek için burun kıvırdığı hadise. gay olup evli olmak sucmuş gibi. prensip olarak tercih etmeyebilirsin anlarım da beraber olanlara ıyy bıyy midesiz demek sacmaliğin daniskasıdır. tabii evli denince kafasında yaşlı kilolu 3 çocuk babası bir profil oluşuyor. yoksa o kaslı tiplerden evli birine denk gel bakalım metres mi olursun kuma mi olursun o zaman görürüz.
işte ben bu insanlara saygı duymuyorum. çok denedim fakat hakkaten saygı duyamadım. evli olduğu insanı kandıran size neler yapmaz ki. işiniz sadece günübirlik ise bile yaklaşılmamalı.
evli olup erkekle ilişki yaşıyorsa iyy derim.
sadece erkek değil başka bir kadınla yatıyorsa iyyy derim.
başka bir insanı altadan insandan hayır falan gelmez. kendisine hayrı yoktur zaten. bu midesizliğine alet olmak zaten rahatsız edici.
evli olup ilişki yaşayanları, onlarla ilişki yaşayanları evet kınıyorum hatta iyyy diyorum.
ilk tanışma döneminde açıklıkla söylenmişse, söylenen kişi de kabullenmişse ne ala.
ama cinsellik/duygusallık anlamında iş işten geçtikten sonra günah çıkarmak için, itiraf sebebiyle vb söyleniyorsa...yanımdan kalkıp bir başkasının yatağına dönüyor, koynuna giriyorsun, bu sorun olmayacaksa ne olacak anasını satayım?