fotoğrafsız profil

profil sitelerinde gizli, çok gizli, aşırı gizli, inanılmaz gizli formlarında karşımıza çıkar. yakışıklı olduğundan dem vuran, kendisi gibi sadece yakışıklı, ciddi, dürüst, uzun süreli ilişki arayan kişi ve kişiler. ısrarla fotoğraf göndermeden fotoğraflı profillere mesaj atarlar *, cevap vermeyince insanlıktan, saygıdan, iç güzelliğinden dem vururlar. msnde mutlaka yüzü net seçilemeyen bir fotoğrafı mevcuttur ya da ofiste olduğu için elbette ki gösterme şansı yoktur. kamerası da yoktur ama yine de sizi görmek isteyecektir. fotoğraflı profilleri ahlaksızlıkla itham eden ahlakçı formları da mevcuttur. kısacası büyük çoğunluğu vakit kaybından başka bir şey değildir.

(bkz: maskeli ahlakçılık)
(bkz: eşcinsellik ve gizlilik)
(bkz: önemli olan iç güzelliği)
uzak durulması fayda sağlayacak profillerdir.
diğer yandan fotoğrafsız profil elbetteki olabilir ama asıl olan maksadın ne olduğudur. tanı be kardeşim, sohbet et. her gördüğünün göt, göbek, göğüs kıl paritesileri ve dalgalanmaları ile hiçkimse uğraşmak zorunda değildir. bu bilinçte birisi olduğu sürece konuş geyiğini yap. tabiki sex haricinde iki lafım belini kırabiliyorsan eğer.
tekrar tekrar vazgeçmeden msj atan türleri durumun vahimiyetini gözler önüne serer, azimleri takdir edilesidir... fotosunu koysa daha kolay olur ama zor olanı seçmiştir. öyle ya aşk kolay değildir...
arkadaşım çirkinim işte. popona kaş göz çizsen benden daha yakışıklı olur. tamam mı. ne yapayım peki, sikişmek benim hakkım değil mi? yakışıklı adamlarla cilveleşmek benim hakkım değil mi. o fotoğrafı koyarsam bana byeeeee loser diyip beni engellemezler mi? yakışıklı adamları düşürmek için duygu sömürüsü yapmaktan taciz etmekten yalan söylemekten başka şansım mı var? dürüst olursam yüzüme bakacaksın öyle mi?

dedirten durumdur *
muhtemelen buraya arada girip düzgün birkaç kelime yazacak bir şeyleri olan bir yazara ait profildir. sözlüğün arkadaş arama sitesi olmadığının farkındadır.
deşifre olmak istemeyen profillerdir.
öğretmenlerin eklenmekten kaçınmak için tercih ettiği bir yol.
merak uyandıran profillerdir, genelde hüsran ile sonuçlanır.
çoğu da depresif olur. atarlıdır. gariptir. her söze bir lafları vardır.

kimisi de iyidir hani, çıktı bir kaçı iyi bak vallahi sözlük.

evet fotoğrafsız profil sapığıyım ben. deniyorm sürekli.
güneş gözlükleriyle sağ üstten alnını çekip fotoğraf olarak koyanlardan veya fersah fersah mesafelerden hesap makinesiyle çekilmiş fotoğrafları koyanlardan ala profildir.

genelde, profilini halka arz etmek yerine doğru düzgün bulduğu insanlara açmayı doğru bulan insanlardır.

tabi fotoğraflı profillerde olduğu gibi çürüğü çarığı, henüz ham olanı, haddinden fazla olgunlaşmış olanı, fazla pişmiş olanı, mayalanmış olanı, mayalanıp peynirleşmiş olanı, hatta kaşar haline gelip son ürün olarak halka açılmış olanları olabilir.
benim de var fotoğrafsız profilim önceden fotoğraflıydı tabi bir baktım ki semtimde böyle babacan bildiğim işinde gücünden insanlar orda olunca resim kaldırmak farz oldu
nedense camera veya gizlilik takıntısı olan insanlara ait profillerdir.nedense fotoğraf görmeyi ve göstermeyi reddederler.halbuki fotolu profil bir önizlemedir,bunu bilmezler.
her türlü pozda fotoğrafını, istenmeden, ansızın gönderenlerini hiç anlamadığım grup.*
sahte fotoğraf koyup insanları kandıran seviyesizlerin profillerine tercih edeceğim profillerdir.