garsonların genellikle çok yakışıklı adamlar olması

patronların "insan içine çıkaracağız" mantığıyla eli yüzü düzgünleri seçmesiyle doğru orantıdadır.
doğrudur. efendim hatta gördüğüm en yakışıklı garsonu four seasonsda görmüştüm. genel olarak xlargeın garsonları yakışıklıdır. eelencede arada çok tatlı çocuklar çalışır. bir tanesine ilk görüşte tutulmuştum hatta. çok kırıtıyorlar ama tek yönde de bir anlığına çekici gelmiş olabilecek garsonlar bulunur.
çok ama çok mantıklı işletme stratejisi, sadece garsonları görmek uğruna gidelecek mekanlar vardır, onların size servis verirken gözünüzde canlanan karaler uğruna * tonla hesap ödemeyi göze aldırır, hele,hele bu garsonlar birde maymun dahi sıksa potansiyel sex tanrısı olabilecek türden parfümler kullanıyorsa o garson kesinlikle lavobada falan sıkıştırılabilir ve bu hayal için bile hergün o mekana abone olunabilir.
'' garsonlar birer askıdır, sadece elindekileri taşır '' diyerek tepki gösterilecek başlık. sadece yiyeceğiniz önünüzdekilere odaklanmanız gerekir, yiyemeyeceğiniz arkanızdakilere değil. *
siz hiç kebapçıya gitmediniz ; anlaşıldı
walla öyle geçen sene iskenderunda bi kafede gördüğüm nargileden sorumlu garson beni deli etmişti 1 yıl boyunca o kafeye servet ödedim hergün nargile içe içe ciğer kalmadı sonunda izmire gitti bende mal gibi kaldım.
adana için pek geçerli olmayan gözlem. fakat ankara'da o kadar çok yakışıklı garson görmüştüm ki kültür şoku yaşamıştım.
özellikteki ot kafe'deki sarışın garson, evet evet sen.
+hoş geldiniz, ne alırdınız?
-seniii!!
+pardon anlamadım?
-yeni diyorum. yeni çıkmış, önerebileceğiniz ne var? (bkz: çevir kazı yanmasın) *
giydikleri beyaz gömlek , koyu kumaş pantolondan olabilir .
gittiğim mekanlardan kaynaklanıyor olsa gerek çok yakışıklı bir garson görmedim.
insanın abazanlığıyla doğru olarak algıladığı şey olsa gerek. yakışıklı gelirler. tüpçü de yakışıklı gelir, sütçü de yakışıklı gelir. mahallenin bakkalı bir içim sudur zaten. sakin.
bunların bir de çırılçıplak gay versiyonları var. dolayısıyla mal varlığı da yüzü kadar yakışıklı oluyor ki siparişi verirken nereye odaklanacağını şaşırmak oldukça normal. yine de sorun değil zaten bak elle diye koymuşlar onu oraya. gönül isterdi yakın bir yerde olsun hep gidip görelim ama malesef bir schengen vizesi sıkışmış araya.