gay bar

bir cilginlik yapip hayatimda ilk defa bu carsamba gitmeyi planladigim yer. amacim keyifli vakit gecirmek. bu tarz mekanlar konusunda tecrubeli arkadaslarimizdan gelecek tavsiyelere de minnettar olurum:) istanbul'da hangi gay barin ortami nasildir, nerede daha duzgun insanlar vardir cok fazla bir fikrim yok acikcasi...
en son 3 tane düzseksüel arkadaşla gittiğim mekan. gecenin tek aksiyonu arkadaşlarımdan birinin götüne pandik yemesiydi. ha birde tatlı bulduğum bir ayının sağ ayak parmaklarımı ayağının topuğu ile unufak ettikten sonra "ay çok özür dilerim" deyip bir içki bile ısmarlamadan hiçlere karışıp gitmesi var.
istanbul'da gitmesen bile hakkında fikir sahibi olduğun mekanlar. mesela tek yön karanlık odasıyla biliniyor, love "genjj" kesmiyle. superfabric aşırı pahalı ve avrupai, leyla alt/teras daha bir bira içmelik. ama mesela avrupa'da ve amerika'daki benzerleri gibi "burası ayıların" ya da "burası bdsmcilerin" tarzı ayrımlar yok hiç. ne kadar da multikültürel bir şehir, ne kadar da multikültürel barlar.
hala gitmedim ama merak ediyorum sadece mekanları görmek için. tavsiye varsa bir mesaj ötedeyim
hiç gitmedim, bilmiyorum.
gidersem kendimi bulacakmışım gibi hissediyorum, ama beklentilerim ne zaman yüksek olsa hep tersi oluyor. klişesini yazmak istemezdim, o yüzden bunu bir gün gay bar'a gidersem editleyeceğim, ya da başka bir post ile ne olduğunu anlatacağım.
10 yıl önce iyiydi. yo hayır bi dakka 10 yıl önce ben gençtim. gençken bar iyiydi. şimdi gürültülü ve kalabalık.
hayatım boyunca hiç gitmediğim için çok mutluyum nedense fazlaca çirkin kalitesiz bence giden/gitmiş olana da saygılar
çok gitmek istediğim ama yalnız gitmekten korktuğum mekanlar
sınırsız fantazilerin kaynağı tuvaletleriyle ünlü mekanlar.
tecavüze uğrarım diye erkenden kaçtığım mekanlar. ama gene de gidiyorum. bir gün sikecekler kesin eheheh
hiç gitmediğim yerler duyduğum kadarıyla kalabalık,faiş fiyatlar,tuvaletleri sex closet sanırım starbucks’ın sex versiyonu take away sex
bazı insanların neden aşşağıladığını anlamadığım mekanlardır. olum git al içeceğini otur bi yere ya da ayakta köşede takıl. biri gelir muhabbet edersin, asılan olursa tersle geç. nedir bu elit havalarınız anlamış değilim. gayet güzel eğlenebileceğin mekanlardır.
rock barda rock dinlersin. turku barda türkü. gay barda leş gibi bok gibi müzik dinlersin. that’s why ı hate gay bars.
bizdeki versiyonu, gey friendly bir ortamda bir şeyler içip biraz müzik dinlemekten çok et pazarında tezgaha çıkmak olduğu yer.
abd colorado'da bir gay bar saldırıya uğramış. 5 kişi ölmüş. abd'deki gay topluluğunun açıklaması sert. kamuoyu oluşturulmalı.

https://bit.ly/3ArGd4A
günümüzde eskort gayların yada koli avına çıkan gayların sıklıkla bulundupu rahatsız edici bakışlarıyla tacizdu bulunduğu mekanlar , düzgün birilerine asla denk gelemeyeceğiniz ortam .
  • /
  • 2