geç boşalma

erken boşalma nın tersi. git gel ankara 10 saat.
eğer aktif olan, pasif olanın iyice gevşemesini beklemişse, sorun değildir. kalsındır. ama aceleci davranmısşa, eh isini çabuk bitirsindir.
keza anal seks, erkan yolaçın sunduğu evet-hayır yarışması değildir. bu yüzden mehter marşıyla gelen mehter marşıyla, izmir marşı ile gelen izmir marşı ile getmelidir.
not: anal seks sırasında da başımızı emme basma tulumba gibi sallamıyoruz.

-geldin mi hayatım?
-.....
-yav kafanı emme basma tulumba gibi sallamasana! hiç seksi değil.
grup sekste bilmemkaçıncı kişiye denk gelerek yırttıran boşalma. yoksa çok da fonksiyonel değil.
partnerimin hislerine tercüman olamıyorum durumu yaratır ama tam tersi daha da cok istenilen hal alır zamanla neden mi tahriş eder geç boşalma her iki tarafıda ondan..
çok fena bişi ben ki karşımdaki kişiye boşaldıktan sonra tüm ilgimi kaybediyorum o sevişmeden önceki oynak tavırlardan eser kalmıyo geldikten hemen sonra bay demek istiyorum ama karşımdaki öküz dur enola şuraya eğil ay olmadı bak burda dur aa aa dur bak bu sefer olucak şöyle geç ulan amcık sanki sevişmiyozda beni dünya atletizm şampiyonasına hazırlıyosun ama bununda çözümü var herif tependeyken hemen 2 parmağını yavaşça sok herifin makatına noktayı bul boom bilimsel kanıtları mevcut sevgilisi aktif olanlar için üzgünüm bu akşamlıkta güzin ablanızdan bu kadar kuzucuklarım
benim gibi full pasifler için mükemmel bir durumdur.
boşalıcam diye çabalayıp yatakta kalp krizi geçirme tehlikesi içerir. rezil olmak var cümle aleme. memleketimin çoğu geyi bir an önce boşalıp yataktan fırlamaya programlandığı için dezavantajlı bir durumdur. adam boşalır gider* sen öyle elin şeyinde kalırsın afedersin. **
partneri aslında beğenmeyip ama yoklukta en iyisi bu diye düşünüp,zorlama bir sekse başa gelebilecek durum.
bazı insanlar için gayet normal bir durum!
erken boşalma sorunu olan partneri ile beraber boşalamanın hazzına varamayan insan sorunsalı, ön sevişme erken boşalmada çözüm olacağı gibi bunda da çözüm olur diye düşünüyorum.
kendi adıma erken boşalmak istemem o sebeple partnerime penisimden uzak durmasını söyleyip full pasif olmanın keyfini çıkarmak en güzeli, kendim erken gelirsem maalesef heves vs kalmıyor bitsin de gideyim modunda oluyorum, karşımdaki erken boşalırsa kızmıyorum demekki çok zevk aldı diyorum, nedense karşımdakiler hep erken boşalıyor:))