gece gece insanın moralini bozan şeyler

size ne fuck buddy ne de sevgili gibi davranan sizi arafta bırakan tipler. bu tipler size bazen sevgili oluyormuşsunuz gibi davranırlar. aha yeni bir ilişkiye mi başlıyorum dersiniz ki öyle olmadığını anlarsınız. sonra yine aynı şey olur ama durun durun yine olmadı. yok yok bu fuck buddylik müessesi diye düşünürken yine şüpheler yine şüpheler... inanılmaz sıkıcı bir durumdur velhasılı.
yaşamdan zevk alamamam. yalnızlık istediğim zamanda yalnız kaldım zevk almadım, uzun süreli, kısa süreli ilişki yaşadım, tam anlamıyla bağlandığımı ya da aşık olduğumu söyleyemem, gerçek dostum sandığım bir dost edindim, çok fazla arkadaş edindim hiç birinde kendimi göremedim. kendime hiç dokunmadan orgazm oldum, abartılacak kadar zevk veren bir şey değildi. kardeşim olsun istedim, yeterli ilgiyi gösteremedim. annemle yaşama kararı aldım, birbirimizi yıprattık. babama bağımlı olmadan yaşamak istedim, okuduğum bölümün onun referansı olmadan bir boka yaramayacağını bile bile okuyorum. kendi hayatımdan zevk almıyorsam başka hayatları okuyarak avunurum dedim, bunu çok fazla yaptığım için onada hevesim kalmadı. ilahi aşka ulaşmak istedim, ilahımı seçemedim. hayır depresif değilim, sadece gece gece moralim bozuldu hepsi bu.
istanbul'daki ev kiraları
en sevdiğim gömleğimimin yırtılması,en sevdiğim pantolonumuda çıkmayan leke bulaşması... herneyse mutluyum...
gündüz güneşlenmeyi biraz abartınca, gece gelen yanma hissi.
gereksiz bir elektrik kesintisi.
ilginçtir lakin tam bütün kişisel bakımımı bitirip huzurla uyuma gayesiyle yatağıma yöneldiğim sırada halının veya parkenin üzerinde gördüğüm toz, kıl ve dahi bunun gibi şeyler. toplamadan da uyunmuyor ki!