george clooney

7 mayıs 1961 kentucky doğumlu aktör, senarist, yapımcı, yönetmendir. yıllara meydan okuyan yakışıklılığı ve karizması ile bilinir. oceans eleven serisi ile tanımayan kalmamıştır diye düşünmekteyim.
solaris filminde sevenlerine bol bol göz banyosu yaptıran sahnelerde oynayan yakışıklılık tariflerinde ölçü olarak kullanılan aktör.
eşcinsel oluşuyla ilgili sürekli iddialar sürerken, bu soru kendisine soruluyorken cevap vermeyen oyuncu ilk kez konuşmuş. "eşcinsel arkadaşlarıma haksızlık olur"

http://kisalt.be/01d49k
erkek güzeli tanımlamasını topuğundan saçına hakeden adamdır.
brad pitt' in aksine gerçekten seksi, çekici, karizmatik ve yakışıklı olan oyuncudur. allah sahibine bağışlasın ama biraz agresifmiş sanırım.
iki ünlü aşkımdan biridir.

diğeri için (bkz: gerard butler)
gri saçları yeter * bir adamı karizmatik ve seksi yapabilecek en önemli unsurun sahibi.
adamda karizma ve yaşından fazlasıyla seksi olması dışında pek bir şey göremediğim harika bir oyuncu. ama çekici gelmiyor o kadar, abartmayalım.
bundan on sene önce filan seks ilahı olarak gördüğüm ama yıllar geçtikçe bir şekilde hiç çekici gelmemeye başlayan adam. hele gentleman diye içler acısı bir filmde oynamış ve ilk kez "de bi git" dedirtmiştir.
yaşlandıkça şarap misali daha bir çekici ve karizmatik olan, en son yer çekimi filmiyle gönüllerimize girmiş yakışıklı aktör. * * * *
aramızdaki yaş farkına rağmen hayalimdeki kocadır kendisi.
kendisi sevgilime çok çok benzer.aman duymasın şımarıveriyo,sonra uğraş dur...