gizli saklı iş yapılırken oluşan heyecan

aileyle yaşanan evde odada yorgan altında, pc karşısında yapılan masturbasyon ya da liseli ergenlerin camda sigara içerken heyecanın halt safhada olduğu durumlarda ortaya çıkabilen,yakalanmanın vereceği korku sonucu oluşur, kalp 180 bpm atar.
bungee jumping yaparken yaşanılan heyecana eşdeğerdir. uygunsuz durumdayken aniden kapı çalması buna örnektir. kapıyı açtığınızda kimsenin olmaması ise tarif edilemez bir rahatlamaya, gevşemeye sebep olur.
keyif olarak devam ettirilirse adrenalin bağımlısı haline getirebilir zaman içinde.
bu heyecan bağımlılık yaratabilir. eve yatılı misafir geldiğinde seks yapma isteği artan çiftler buna örnek gösterilebilir.
bir gün anahtarımı evde unutup dışarda kalmıştım, ve nasıl erekteyim nasıl erekteyim boşalmam lazım, bir masa ve sandalye gördüm bir bahçenin ortasında, gayet oturdum ve çıkarıp masütrbasyonumu yapıp boşaldım ve hiçbi şey olmamış gibi kalkıp gittim. hah işte bunu yaparken duyduğum heyecan.
kaşar hırsızların işini amatör değil gayet profesyonel bir tarzda sergilemelerinden dolayı duyamadıkları heyecan. onların yerine heyecanı bir tıkırtı duyan ev sahibi yaşar.
yanımdan geçerken gözlerimizin buluştuğu adamı apartman boşluğunda emerken yaşadğım heyecan. eski seviglimi moda kayalıklarında emerken yaşadığım heyecan. taksiciyi emerken yaşadığım heyecan. bir de şimdiki kocamla onun evinde ailesi yan odadayken yaptığımız seksler.
bütün bunlardan yakalanma korkusunun salgılatmış olduğu bolca adrenalin sorumludur.
o sırada biri yaklaşırsa, seslenirse ya da kapıyı çalarsa yerinizden bir buçuk metre sıçramanıza sebebiyet verecek olan heyecan. benim için heyecan katsayıları sınav döneminde ailemden gizli kitap okumaktan anne-baba işteyken eve sevgiliyi getirmek arasında değişen aktiviteler sırasında oluşuyor.
evde cümbür cemaat olan insanları umursamadan ama biraz da olsa korkararak libidonun seviyesinin artması itibariyle sevişmelere renk katan durum.
mesai saatleri icinde evli is arkadaşının odasında quickie yaparken yaklaşan ayak sesleriyle beraber kapıyı kilitlemediğinizi hatırladığında hissedilen heyecan. ah yok o daha cok hssktr duygusuydu.