götçü

göt ve anal ilişki sever insan. bazı heterolar arasında "aktif eşcinsel" lerde bu sınıfa katılabiliyorlar. sadece aktif olduğu için gay olmazlar çünkü onlara göre. evet onlara göre gay olmak için "göt siktirmek" gerekir.

(bkz: aktifim ama gay değilim)
bu meslekte uzmanlaşmış beyleri seviyorum.
yabancı dillerde de var olan sözcük. bana öğrettiler ordan biliyorum.
anal seks düşkünü kimse.
genelde gay olmayıp kadın yokluğundan pasif gaylere yönelen delik olsun da ne olursa olsun diyen heterolardır.
neden bu kadar nefret topladıklarını anlamadığım insan grubu.
seks yapacak kadın bulamayınca aman delik olsun deyip erkek götü sikiyorlarmış. so what yanee. alan razı veren razı. kimseye tecavüz etmiyorlar. hayvanlara zarar vermiyorlar. lütfen insanların tercihlerine saygı duyun. neden bu kadar nefret ediyorsun diye sorunca da çok mantıklı cevaplar alamıyorum.
bütün pasifler götçülere laf atarlar ama fırsatını bulunca da altlarında inim inim inlerler. sevgili arkadaşlar, götçülükte yanlış bir şey yoktur. çok değerli bağırsağınızı götçülere vermek zorunda değilsiniz, kimse sizi zorlamıyor. iki tarafın da rızası olduktan sonra size bok yemek düşüyor. demek ki sadece göt sikmek hoşuna gidiyor, olabilir. her pasif olan gerçekten eşcinsel sanki. şu saçma sapan yargılarınızı bırakırsanız sevinirim. götten yiyen gerçekten eşcinsel, göt siken eşcinsel olabilir de olmayabilir de gibi saçma sapan yerlere gidiyor bu iş.