hamam

gerçek bir hamam öyküsü, gs hamamından.

http://www.kanalistanbul.com.tr/hamam/
ereksiyon korkusundan tellak isteyemediğim yer.
sex yapmayı hayal ettiğim mekân.
girmemle çıkmamın bir olduğu mekan.
testosteron koklamak için birebir yer özellikle karşınızda peştemalini düzelten iki metre kıllı bir bear varsa çıkasınız gelmez.
evde her gün duş almama rağmen hamamda yapılan kese sonrası çıkan ölü deri tabakası beni öyle rahatlatıyor ki anlatamam. hamam candır kese ise olmazsa olmazı. alışkanlık haline gelirse vazgeçemezsiniz. işin fantastik kısmı ise bonus olan tarafı..
güzel ama doğal kaplıca hamamı olacak. öyle mahalle hamamına gitmem. çok faydalı çok :p
gerizekalı eski sevgilim yüzünden her türkiyeye geldiğinde haftada 2 kez gitmek zorunda kaldığım yerdir. kültürel bir etkinlik olarak gördüğü için ankara ulustaki hamama her gittiğimizde o kendi kendine spiritüel bir deneyim yaşarken ben de mamaklı abiler tipimize gıcık olacak diye gerim gerim gerilirdim. ankarada ve bursada birkaç hamam gezdik ama hiçbir sorun yaşamadık. en kötü ispanyol olduğunu öğrenen abiler hola amigo el dorado diye bağırıp kendi kendilerine güldüler.
istanbulda bilinen bir hamam tavsiye eden çıkar mı acaba.
kaybolan kultur , spa sauna vs dejenere ediyor bu kulturu
burada hamamlarla ilgili bir mini belgesel yapmislar


iyi güzel hoş kültürü de koruyalım ama kaç kişi hamama bu parayı verir orada kaynak şu değil birsey degil

ayda bir gitmek lazım çıktıktan sonra insanın teni nefes alıyor adeta bir de hamam yorgunluk yapar ayran limon maden suyu ve tuzlu bir karısım içilir çıkınca tabi çıktıktan sonra tandır tarzı yemekler yiyenler de oluyor

ben çok duramasam da 5 saat duran manyaklar var bünye meselesi hatta vana anahtarıyla hamama gidip koskoca yerin sıcak su ayarını değiştirenler bile olur

genelde böyle yerlerde de sabah namazını müteakip gitmeye başlar insanlar

düğünden önce bazı yerlerde kısır günü tarzı gelin hamamlari yapılır

kışın güzel bir tadıdır
  • /
  • 2