hamam

gerçek bir hamam öyküsü, gs hamamından.

http://www.kanalistanbul.com.tr/hamam/
ereksiyon korkusundan tellak isteyemediğim yer.
sex yapmayı hayal ettiğim mekân.
girmemle çıkmamın bir olduğu mekan.
testosteron koklamak için birebir yer özellikle karşınızda peştemalini düzelten iki metre kıllı bir bear varsa çıkasınız gelmez.
evde her gün duş almama rağmen hamamda yapılan kese sonrası çıkan ölü deri tabakası beni öyle rahatlatıyor ki anlatamam. hamam candır kese ise olmazsa olmazı. alışkanlık haline gelirse vazgeçemezsiniz. işin fantastik kısmı ise bonus olan tarafı..
güzel ama doğal kaplıca hamamı olacak. öyle mahalle hamamına gitmem. çok faydalı çok :p
gerizekalı eski sevgilim yüzünden her türkiyeye geldiğinde haftada 2 kez gitmek zorunda kaldığım yerdir. kültürel bir etkinlik olarak gördüğü için ankara ulustaki hamama her gittiğimizde o kendi kendine spiritüel bir deneyim yaşarken ben de mamaklı abiler tipimize gıcık olacak diye gerim gerim gerilirdim. ankarada ve bursada birkaç hamam gezdik ama hiçbir sorun yaşamadık. en kötü ispanyol olduğunu öğrenen abiler hola amigo el dorado diye bağırıp kendi kendilerine güldüler.
istanbulda bilinen bir hamam tavsiye eden çıkar mı acaba.
kaybolan kultur , spa sauna vs dejenere ediyor bu kulturu
burada hamamlarla ilgili bir mini belgesel yapmislar


iyi güzel hoş kültürü de koruyalım ama kaç kişi hamama bu parayı verir orada kaynak şu değil birsey degil

ayda bir gitmek lazım çıktıktan sonra insanın teni nefes alıyor adeta bir de hamam yorgunluk yapar ayran limon maden suyu ve tuzlu bir karısım içilir çıkınca tabi çıktıktan sonra tandır tarzı yemekler yiyenler de oluyor

ben çok duramasam da 5 saat duran manyaklar var bünye meselesi hatta vana anahtarıyla hamama gidip koskoca yerin sıcak su ayarını değiştirenler bile olur

genelde böyle yerlerde de sabah namazını müteakip gitmeye başlar insanlar

düğünden önce bazı yerlerde kısır günü tarzı gelin hamamlari yapılır

kışın güzel bir tadıdır
geçen gün hetero arkadaşlarımla gittim. kese sırası beklerken 3 kişinin pipisini ve poposunu gördüm. bu kese olayı çok erotik bir manzara. zaten peştemali anca göt deliğini kapatacak kadar seriyorlar. ve yüz üstü dön dediğinde de peştemali çıkarıp birkaç saniye çıplak kalıyor adam. masumca yıkanmaya gittiğim yerde resmen böyle bir teşhircilikle karşılaştım ve çok rahatsız oldum. kültürümüzde böyle şeyler yok diye bağırdım içimden sinirle ama galiba var!!
ara ara girerim göz banyosu yapmaya. ah ah o tellağı unutamıyorum elbet bir gün
hamam dediniz de ilk hamam anımı anlatayım. geçtiğimiz temmuz ayındayız fena azmışım istanbul’da semt hamamına ilk defa gittim. gündüz saati pek kimse yok neyse soyundum peştemali filan giydim içeri ortak alana geçtim kurnaya oturdum; sauna bölümü var arkada, özel odalar var bir de göbek taşının olduğu alan var ortak alandayım su dökünüp duruyorum. ulan başta içimden de diyorum geldik buraya da boşuna nasıl yapacağız? neyse hafif hafif insanların birbirini kestiği farkettim en gençde içerde benim :) su dökünüyorum paso yürüyüş yapanlar var saunaya girip çıkanlar var derken karşıda ki kurnaya 55 yaşlarında biri geldi sabunu da var bir güzel sabunlandı çok rahat peştemali çıkardı yıkanıyor gibi yapıp kasıklarını sabunladı işte bu dedim kendime. neyse bende başladım adamı kesmeye peştemaldan de bacaklarımı gösteriyorum adam da gözleri ile süzüp duruyor beni. çok rahat çok profesyonel frikiği verip durdum adam gözlerime bakarak saunaya geçti bende 1 dk sonra saunaya gittim içerde biri daha vardı bekledim biraz o kişi çıkar çıkmaz adam aletini sıvazlamaya başladı bende adama bakarak dudaklarımı yalamaya başladım akabinde avuçlayıverdim. arka odalara geçelim de rahat olalım teklifi geldi ok deyip o önden ben arkadan geçtik özel kapısı olan ayrı ayrı odalar dikkat çekmeden önce ben sonra o girdi içeri girdim o da girdi ilk sorum en son ne zaman kimle yaptın sorusu oldu istediğim cevabı da alınca peştemallar çıktı petek borularına asılıverdi. önce öpüştük ve seviştik sonra sakso çektim ve önce o sonra ben boşaldık. ilk hamam deneyimim di sizi tem’in ederim hamama gidenlerin %90 ı sex için gidiyor bu havayı direkt anlıyorsun içerde. kesişme ve bakışma iki temel nokta hamamda niyetini karşıdakine hissettirmek lazım. terste tepebilir dikkat etmek lazım. sağlık açısından sıkıntı ama çok dikkat etmek lazım. merak ettiyseniz anal yapmadım haaa hamamda özel odada anal da olurdu ama prezarvatif ve kayganlaştırıcı yok olgunun parmağı ile idare ettik artık :)
arkadaş bulursam gideceğim.(bu bir ilan olabilir)
  • /
  • 2