homofobiklerden intikam alma yolları

intikam soğuk yenen bir yemektir, iki ucu keskin bir bıçaktır vs vs şeklinde giden bir çok afilli söz bulunur intikamla ilgili ancak şu da var ki insanoğlunun doğasında olan bir şey bu kin ve öç alma. günlük yaşantımızda çoğunlukla içimizdeki seri katile danışıp* nasıl öldürürdüm * ben bunu dediğimiz oluyordur. sadece bende mi var bilmiyorum ama bazen karşılaştığım homofobik durumlarda aklımdan şu şekilde geçiyor:
- ulan allem et kallem et, yoldan çıkar şunu ama öyle böyle değil her türlü, kendi inandığının en zıttına götür görsün hanyayı konyayı.

alternatif intikam yolları için ise
(bkz: göte yumurta akıtmak)
(bkz: hap atmak)
intikam tadında rehabilitasyon için:

(bkz: daha görünür olmak)
böyle tiplere seroquel 1000 mg lık yutturup, çeşitli fantazileri üstlerinde deneyerek çekilecek ''fotoğraflar'' en büyük intikam dır.
ne isterler bizlerden bilemem. biz onlara karışıyormuyuzki ?
onlarda bizlere karışmasın.
atın intikamı gibi çıkarım karşılarına !
''cinsel kimliğimize saygı lütfen''.
''bizlerin durumunda onlarda olabilirdi''.
çüküne erimiş naylon damlatalım *
o yollardan biri zihinsel mastürbasyon olmasa gerek. bu rahatlamak için herkesin yaptığı bir saçmalıktır ama fantazi dünyanızda adamın üstüne işemek intikam kavramının uzağından bile geçmiyor.

*intikam; güç, cesaret, plan, sabır ve hırs gibi kavramların farklı yüzdelerle bir araya gelmelerinden oluşur. gözlemlerime dayanarak söyleyebilirimki eşcinseller "plan" ayağında çok iyiler. ancak bu formülün en önemli bileşeni bence güç ayağıdır. "güç" sadece kas gücü değildir, para da bir güçtür hatta konum ve yetkiler de bir güçtür. eşcinsellerin homofobikleri dize getirebilmesi her kaleyi (sanat, ekonomi, siyaset, hukuk, eğitim, spor, medya) fethetmesi ve organize hareket etmesi lazım.

tabi bu da yine bir çeşit zihinsel mastürbasyon oldu, farkındayım. ama yine de bireysel olarak da etkili bir silahtır tüm bunlar örneğin kendi işinizin patronuysanız homofobiklere kapıyı göstermek gibi bir lüksünüz olabilir.
efendim en kolayı hoşlandığı kızla olur, sevgilisiyle olur, ablasıyla olur; kanka olup aralarını açmaktır.

gerçi bunun için önce benim gibi insanların kanka olmaya can attığı biri olmak, duygularını kontrol edip acımasız olabilmek gibi şeyler gerekir. benim kadar akıllı ve başka olumlu özelliklerim kadar falan filan böyle şeyler olmanıza ise gerek yoktur.
kıstıracaksın tenhada, basacaksın pompayı. ya da kız arkadaşını/erkek arkadaşını en iyi arkadaşın yapacaksın. sürekli senden bahsedilecek, en çıldırtıcı yöntem bu olur.
sevgililerini ellerinden almak
betül aşık'ın '' dikkat gay çıkabilir '' isimli tabelasal uyarısını sayıca daha çok olmalarından ötürü '' dikkat homofobik çıkabilir '' şeklinde her köşe başına astırmak.
ateşte yakmak en etkili yoldur, belki empati yaparlar!
eğer aşık olduğunuz kişiyse aynı zamanda, en sevdiği yemeği en güzel biçimde yapıp, "zıkkımın dibini ye!" dilekleriyle ikram etmek güzel olur...
shameless 5.sezon 2.bolumdeki alinan intikam gibi olmalidir.
ona bir "insan" nasıl olunur göstermek. tabi konuşmak çok önemli bunun için yeterinden fazla bilgi ile sakin bir şekilde münazara yaparak onu tuş etmek.

bazıları dayaktan anlıyor, onları da dövün.
babasını sikmek.evet namus düşkünü heterolardan en iyi intikam yolu bu olurdu heralde.şaka bir yana dahiyana bir intikam yolunu shameless dizisinde gördüm.homofobik bir kilisenin papazını denyo geyimiz ian'ın görümcesi mandy ayartıyor.eve girdikten sonra heriften gözünü kapamasını istiyor.homofobik olduğu kadar abaza olan papazımız gözünü kapatıp oral seksin tadını çıkarıyor.aniden ortaya çıkan japon lubun mandy'le yer değiştiriyor.gözlerini açtığında sikini japon ibnenin ağzında gören papaz şoka giriyor.diğer ibneler hemen resmini çekip facebook ve tweter da yayıyor.al sana şahane ve zekice kurgulanmış bir intikam yolu.
tabii bunu türkiye topraklarında yapmak ağır göt ve dünyadan vazgeçmişlik gerektirir.*
ciddiye almayarak zaten sinirden kendi kendini sikmesine sebep olursunuz.


son olarak bazı sözlük yazarları fikirleriyle beni dehşete düşürmüşlerdir. tecavüz etmek falan hoş değil.
sırtlarına tekmele beni yazısı yapıştırmak. *.
oturaklarına prit sürmek. *.
gıdıklamak *.
çaylarına tuz katmak
* uyuşturucuya alıştırmak.
çocukları/kardeşleriyle takılıp eşcinsel yapmak *.
kulaklığı kulaklarına yapıştırıp gün boyu ajdar dinletmek.
islak odunla dövmek.
ayaklarını tuzlayıp keçilere yalatmak, sonra kurbanımızın ayaklarını keçilerin su içeceği yere koymak.
ayaklarının bi ucunu bi arabaya, bi ucunu başka bi arabaya bağlayıp ters yönlü olmak suretiyle arabayı çalıştırmak.
bi dolaba kitleyip dışardan döner bıçaklarını, katanaları dolaba sokmak.
gözlerini oltayla açıp güneşe baktırmak.
saçlarına sir ağda yapmak.
meme uçlarını işeyene kadar sıkmak.
tren raylarına bağlayıp tren gelmesini beklemek.
fırında yakıp şampuan ve sabun üretimi yapmak.
ya da en güzeli siktir etmek.