hoşlanılan erkeğin eski sevgiliyle aynı parfümü kullanması

her rüzgar esişinde sizi eski günlere götürebilir. eğer eski sevgiliyi hala unutamamışsanız iyicene bombok bir durumdur. *

eski sevgiliniz umrunuzda olmasa da sevişirken hoşlanılan kişinin canını acıttığınızda 0.12 sn içinde "özür dilerim aşkım" diye diyebilirsiniz. kötü olur.
hoşlanılan herifin, eski sevgilinizin yeni sevgilisi olduğunu gösterir. demek ki eski sevgili sizden hızlı davranmış.
kendisine reddedemeyeceği bir parfüm hediye ederim ve artık o parfümü kullanmasını sağlarım ki yoksa gerçekten rahatsız edici biri durumdur.
hoşlanılanın erkek mi yoksa parfüm mü olduğunun sorgulanması gereken durumdur. bu kadar tesadüf fazla yani.
hoşlanılanın erkek mi yoksa parfüm mü olduğunun sorgulanması gereken durumdur. bu kadar tesadüf fazla yani.
eski sevgilin var, bir de potansiyel yeni biri var. allah çarpar yani nankörlük etme. ne isterse koksun artık.
koku hafızası yüzünden ciddi anlamda kafa karışıklığına sürükleyen durum. rastgele anlarda geçmiş ve gerçeklik birbirine girer.
koku hafızasının ne kadar güçlü olabildiği düşünüldüğünde hoşlanana zorluk yaratabilecek durum.
ona başka bir parfüm hediye edip, "bak canım bunun adı parfüm ve bundan sonra bunu kullanacaksın" diyerek alnına bir öpücük kondurup sonlandırabileceğiniz durumdur. şayet kullanmaya yanaşmıyorsa size olan sevgisini sorgulayın.
eski sevgiliye yabancılaşmanın sağlanabilmesi için, yeni ile eski arasında ortaklık kurmak en yapılası çözümdür. bu şekilde eskiye yabancılaşmanın ve hatta ona eleştri koyabilmenin yolu açılmış olacak jfıdkdıd
evett, yine ürün tanıtımı şeklinde bir entri girdim, süpür gitsin çamaşır sularıyla eski sevgilinizi unutun gitsin. bunu nasıl mı yapıyoruz tarifi yukarda. kips.
yakın dönemde başıma geldi. parfümünü değiştirttim. dünyayı ayağa kaldırmaya gerek yok. o da sizden hoşlanıyorsa uygun bir dille başka parfüm kullanmasını rica edin parfümünü değiştirsin. ha platonikseniz zaten yapacak bir şey yok.
bunun yüzünden küfür yemiştim iğrenç bi duygu küfür yemek ya
tamamen tesadüf. ama eski sevgilinle yaşadıklarını hatırlatır.