huawei

bu aralar adını sık duyduğum çinli marka. telefonlarında en çok beğenilen kısımlar sanırım ki pil ömrünün uzun oluşu, 2,3 katı fiyata satılan diğer markalardan daha iyi kamere performansının olması ve tasarımı. deneyenler varsa yorumlarını rica edeceğim.
p 20 lite modeli hakkında konuşacak olursak parmak izi okuyucusu,kamerası,hızı,depolama alanı gayet iyiydi fiyatına göre ancak telefon yamuldu.
ki ben pantalonun arka cebinde taşıyan veya ağır bir iş yapan birisi değilim. genellikle masamda dururdu. teknik servise gönderdim ve kullanıcı hatası diyerekten 600 tl karşılığında onarım yapmayı teklif ettiler. demek ki müşterisinin arkasında duran bir firma değilmiş. birçok kullanıcıya bu tarz sorunlar gelmiş ve kullanıcı hatası demişler.

değil onarım telefon değişimi yapsalar yine almaya korkacagim bir marka olacak. tüketici heyetine başvurmayı düşünüyorum.
çok hızlı ve seri çıkış yakalayan markadır. telefonları gerçekten kaliteli ve çağa ayak uydurmada başarılı. tabi ülkemizde o fiyatları görünce almak pek mümkün olmuyor.
çin’li teknoloji devi. google bu hamleyi yapmasaydı kısa sürede apple'ı geçecekti pazar payında. 2018 4. çeyrek'te apple'ı neredeyse yakalamış gözüküyor (fark sadece %2). ki xioami de 4. en büyük marka olarak gözüküyor. amerikan şirketleri bu fiyatlarda satışa devam ettikleri müddetçe çin’li şirketlerin önünü alamazlar. daha bugün iphone'a 100 euro vermek yerine 200 euro'ya xiaomi aldım, ki telefon yağ gibi akıyor maşallah. beşte bire hemen aynı telefonu alıyoruz lan, oha! ki ben niye telefona 1000 euro vereyim? spotify-whatsapp-browser haricinde takıldığım uygulama sayısı 3-5'i geçmiyor.