i doser

bu program tamamen legaldir. trance seslerini duymuşsunuzdur ve program sadece beyine çeşitli frekansta sesler vererek sizi uyarıyor

programı yapan arkadaşlar, ses dalgaları kullanarak, uyuşturucuların yarattığı etkinin aynısını beyinde yaratmayı başardıklarını iddia ediyorlar avantajı: yan etki yok bu mümkün müdür bilmiyorum ama binaural beyin dalgaları konusunda yıllar süren çalışmalar sonucu, istedikleri noktaya geldiklerini söylüyorlar
ana sayfalarındaki 36 saniyelik peyote dozunu dinleyerek, ses dalgalarının neye benzediği hususunda bilgi sahibi olabilirsiniz ama bunların etki göstermesi için 1 saat falan aynı sesi dinlemeniz gerekiyor(muş) web sayfasındaki deneyimler kısmını okuyunca bir an tereddüt ediyorum, "acaba mümkün mü?" diye ama denemeden bilinmez gerçekten etkileri yaşadıklarını iddia edenler var halisülasyon gören bile olmuş.

-alıntı-
işe yaramaz bir gürültü-makinası. trailer olarak indirilen programcıkta -sanırım- 3 tane öğe var. iki saat dinledim, bira kafasını bırak, sigara kafası bile yaratmadı. kofti.
rapidsharee dijital torbacı gözüyle bakmamı
sağlamıştır kendileri

ayrıca bkz. : http://www.radikal.com.tr/radikal.aspx?atype=radikalhaberdetayv3&articleid=1008836&date=20.07.2010&categoryid=105
dijital uyuşturucu. halüsinasyon dozunu denememe rağmen hissettiğim tek duygu çişimin gelmesi olmuştu. gittim yaptım, hiçte halüsinasyon falan değildi.
sene 2009 sanırım ilk ortaya çıktığında milletin otu övdüğü gibi "abiğ kafası bambaşka" tripleri ile benim de ilgimi çekmişti.. denemelerin bir yerinde "bi sik olmuyor arkadaş kulaklığım mı bozuktur nedir" düşüncesiyle yarıda bırakmıştım..

deneyen ve etkisini gören arkadaşlardan yorum bekliyoruz..
lisedeki ilk senemde her gün kendimi 30 dakika sarhoş ettiğim uygulamadır. sonraki zamanlardada hep ruh okşatıcı orgazm dozlarını dinliyordum.

şimdi farkettim ki bi dönem hep no hands cum yapmışım. doza alışınca ve fiziksel mastürbasyon daha çok zevk verince uygulamayı kullanmayı bıraktım.

tekrar kullanmaya başlasam sadece inspiraton dozlarını dinlerdim heralde.

dip not : kullanmak istiyorsanız önce kısa kolay dozlardan 1 aylık bi takvimle beyni frekanslara alıştırmanız gerekiyor yoksa işe yaramaz. dozların sıralarını internetde bulabilirsiniz.
uyku dozlarından 2 tanesini denemiştim ikisi de işe yaramıştı. sonra zero gravity,kokain,bira vs. dozlarını denemiştim ve hiçbir şey olmamıştı. uyku dozunun işe yarama sebebi galiba müziğin çok sakin ve dinlendirici olmasıydı. binaural beyin dalgalarıyla gerçeğe yakın etkiler yaratmak mümkün tabii ama, bunu internetten 100 liraya alınabilecek bir programla yapmak pek inandırıcı gelmiyor.
bir çeşit binual beats programı. ben de denemiştim. sanki plasebo etkisi bu. gerçekten işe yaradığını sanmıyorum. çünkü bende olmadı.