ibnisaatchi

yeni bir yazar arkadaş. aramıza hoşgeldin.
saatçinin oğlu, garfield kıvamında bir yaşam formudur ve periyodik olarak düşüp bir taraflarını haşat ederek ailesini ve sevenlerini telaşa koymak son zamanlardaki en büyük tutkusudur. hemen nikiyle ilgili iki bkz vereyim, kariyeri benzesin inşallah.

(bkz: isaac rousseau), (bkz: jean jacques rousseau)
pek çok trajik entrylerindeki zavallı adem lafıyla beni epeyce güldüren yazardır. *
instagramda paylaştığı sıcacık fotoları ile içimi kıpır kıpır yapan yazar. bu yaz baya gezdi bisiklete falan bindi eğlendi etti. çevresinde bol miktarda hastası olduğu kaslı erkek de gördüm. hayat cidden ona güzel.

edik büdük: 4 yıl boyunca hakkında entry girilmemesi de çok ilginç olmuş. belli ki benim gibi sözlük içi etkileşimlerinin çok ama çok uzağında.
kurban bayramı boyunca bisikleti ile o koy senin bu koy benim gezerken gurbet ellerde köle gibi yardıran beni yolladığı fotoğraflarla çatır çatır çatlatmış yazardır. bir dahakine şöyle bir dünya turu, hiç olmadı bir avrupa turu bekliyoruz kendisinden. ha bir de sıcak kanlı ki sormayın, memleketimin adamı bir başka oluyor vesselam.*
spontane gelişen günübirlik adana gezimin paylaşımlarını görüp daha beni tanımıyor iken misavirperliğin sınırlarını zorlayan, bana dünyalar iyisi bir tutumla kucak açan iyilik sever, kibar, efendi ve bende iyi çağrışımlar oluşturan yazardır. sağolsun var olsundur, eksik olmasındır.
türkiyeyi bisikleti ile turlarken hakkında kocaya kaçtığı şeklinde haberler çıkan dadlu yazar. yalanmış meğer sözlüğe dönmüş daş bu ya.