iki kişi arasında kalmak

yetinememe yada yanlış kisi tercih edip vazgeçemeyen insanların basına sık sık gelen birşeydir.daha iyisi bile olsa karar verememe tercih edememek dünyanın en zor seylerinden.
genellikle birini gerçekten sevip diğerine duyduğun ilgiyi abarttığın için her şey boka sarar. sonra ikisinden de olursun. sevdiğin için ağlarken diğeri aklına bile gelmez. küçük heyecanlar peşinde koşmayı severiz biz erkekler.
kimsenin kalbi, aklı, neresiyle seviyosa artık.. 2 kişiye birden aynı anda aşık olabilecek kadar büyük değildir. bunu yapabileceğini iddia edenin de gerçekten aşkı yaşadığını sanmam. ama birine aşıksındır, sana yanlış yapmıştır, ilgisini esirgemiştir, uzaktır yada seni kırmıştır o zaman 3. kişinin varlığı seni şımartır. istediğinin ihtiyacın olanın o olduğunu zannedersin, yanında biri olsun yeter sanarsın ama aşık olduğun hep kalbindedir. bu aslında 2 kişi arasında kalmak değil seni 2 kişi birden istediği için götünün tavana vurmasından aldığın keyiftir.
bok gibi bir durumdur. eksiler ve artılar falan, iğrenç bir dönem
hangisini sevdiğini ve hangisinden hoşlandığını iyi ayırt etmen gereken durum. ikisini de seviyorum olmaz bu hikayenin sonunda. birini beğenirsin, öbürüne bağlanırsın. her ikisi de seni mutlu ederken, yastığa başını koyduğunda her zaman biri daha çok ağır basar. ya da biri senden kaçtıkça onu kovalamak isterken diğerine daha büyük duygular beslediğinden yanlış yapmak istemezsin. ikisinin de artıları eksileri göz önünde bulundurulduğunda kalbini verdiğin adam her türlü daha ağır basar. diğeri ise sadece flörtünden hoşlandığından öte gidemez. dengesini kurmak çok zordur bu ikisinin. ikizler erkeğinin bir numaralı problemidir ayrıca.
fiziki olarak da yaşanabilecek bir duru. iki aktif arasında tost olmak.*
beyni ve kalbi delicesine becerir adeta. fakat şöyle de bir durum vardır ki kabullenmek gerekir eğer birinci yeterince iyi olsaydı ikinci olmazdı.
iki kişi arasında kaldığını düşünen insan aslında iki kişi arasında kalmamıştır.şöyle ki; iki kişiye aynı anda aşık olunamayacağına göre, aynı anda derken zaman anlamında aynı gün mesela iki kişiye birden aşık olunamayacağına göre. elde var birdir, sonra biten heyecan, kayan gönül, daha iyisini bulmuş olmak gibi sebeplerle bir başkasına kayılır. iki kişi arasında kalmak da bir öncekine tekmeyi basmayı göze alsam mı, yoksa düzenimi bozmasam da bununla devam etsem mi kararını verirken geçen süreçtir.
iş çıkışı 101 oynama maksatlı oturduğumuz yerde yaşadığım durumun ta kendisi. şöyle ki ; oyun dörtlüsünde bir zamanlar bana ilgisi olan ve bunu bana açan ama sevgili anlamında hiçbir şey yaşayamayacağım o adam ve yanıbaşımda da uğruna için için eridiğim ve hoşlantımı belli edip aynı cevabı aldığım adam. zor bir durumdu vesselam. diğer adama karşı bir hissiyatım ya da kendisinden beklentim yok ama yine de bir geçmişimiz olmuştu kendisiyle ve o hala beklenti içinde benden yana,hem de hemen yanı başımda oturan adama için için eridiğimi bilmeden
ben tek kişiyi zor buluyorum. millet iki tane buluyor bir de karar veremiyor. çok zor bir durummuş yav nasıl katlanıyorsunuz böyle bir acıya
eger fakirseniz, durmadan " ooo.. portakali soydum... basucuma koydum.. " diye dalgalanip durulursunuz, papatyalardan fallar açarsiniz... bu saskaloz ve kararsiz haliniz genellikle her ikisininde sizi terketmesiyle ve sinirden kendikendinizi sikmeye kalkismanizla sonuçlanir.
eger zenginseniz, birisiyle beraber yasarsiniz, digerine ev açarsiniz.... paralariniz suyunu çekene, yada taraflardan birinin su koyvermesine kadar, hem nalina hem mihina vurarak, sikiniz tassaginiza denk yasar gidersiniz.
duygusal yanı ile mantık yanını 1 kişinin dolduramıyor olması durumu.