islamda mastürbasyon yasaktır

helal sex shop” sahibi haluk demirel’in ürünlerinin ne denli uhrevi olduğunu kanıtlamak için ortaya sürdüğü satış hilesi. cinsel ürün satarken din'in kullanılması ne denli helal bunu da ilahiyatçılar tartışabilir, ancak işte bunlar hep ilginç ve tuhaf hayli.

"müşterilerimizin %45'i kadın. islam’da mastürbasyon yasak bu yüzden vibratörler, bebekler veya benzer oyuncakları satmıyoruz. biz, pornografik değil, nazik sözleri kullanıyoruz” şeklinde konuşan seks mağazası sahibi bey, hard olmaktan kaçınayım derken soft olmaya su kaçırmış gibi.
zevk pezevengi bir adam bile fetva verip neyin haram neyin helal oldugunu soyluyorsa bu dini anlamak yasamak gercekten cok zor olmaya basladi.
bu laf söyledi bal kabağı tarzı söylemlerdir işte ülkedeki tecavüzlere yol açan zihniyet, düşündüğünüzde, eğitimsiz, cahil bırakılmış adama cinselliği geçtim, mastürbasyonu da yasaklarsan, o da bu söyleme inanıp mastürbasyon yapmıycam diye içindeki cinsel enerjiyi kadına, travestiye, ineğe, tavuğa, eşeğe yönlendirir, tecavüzcü olur tabi. esas tehlike bu bence.
islam'da islamiyet dahi yasaktır.
(bkz: 31 sonrası pişmanlık)
orta okul yıllarımı başıma yıkan yasaktır. 31'i bırakmaya çalışıyordum ben sigarayı bırakır gibi bu cümle yüzünden. "allam lütfen mekruh olsun bari, haram olmasın." diye dua ediyordum. hatta rekorum iki haftaydı. o da ramazan'a denk gelmişti o yüzden.
tabi ki yasaktır arkadaşlar, orucunuzu bile iki cariye ile açmak varken elinizi neden sikiyorsunuz?
(bkz: islamda yasak olmayan şeyler ) şeklinde başlık açılsa boş kalırdı sanırım.
mastürbasyon yasak değil , zevk için yapılan mastürbasyon yasaktır.