kadıköy

istanbul'da en huzurlu hissettiğim semt
sokak hayvanları da bir başka olan semt. beşiktaş gibi, şişli gibi, bakırköy gibi. bir sultanbeyli'den, bir ümraniye'den filan farklı olarak. sosyolojik şeyler var bu farklılıkta.
8 mart için böyle güzel bir işe imza atmış belediyeye sahip semttir. bir kere daha sevdirtti kendisini.

7d520
4 yıldır yaşadığım ve istanbul denen hengamenin içinde kendimi en mutlu hissettiğim, her sokağında iyi kötü bir sürü anı barındıran, bolca genç ve hispter nüfusun olduğu, istanbul'un en güzel ilçesidir kanımca.
lgbti bireylerin, istanbul'un diğer birçok ilçesine kıyasla daha rahat yaşadığı bir alan. özellikle travesti bireylerin burada hem yaşama hem de sosyalleşme anlamında çokça varolduğunu görmek sevindirici.
bağdat caddesi gibi güzel bir semti içinde barındırır.
çok güzel yer. lisede her gün gidip bir süre sonra bıkmış olmama rağmen çok güzel yer. kalabalık ama istiklal gibi kaotik değil, içinde her tarzdan insan var, rahatça public yapıp yine de heyecanını yaşayabiliyorsun. yalnız tabi "off kadıköy gençliği mavi saç biz cadde bebelerine benzemeyiz" tipleri var ki gözlerden ırak.
kadıköy ekibi olarak bir organizasyon olsa
zaten azıcık kalan arkadaşlarımın hepsinin meşgul olması dolayısı ile şu an tek başıma vakit geçirmekte olduğum istanbul ilçesi. varsa benim gibi evde canı sıkılıp birşeyler içmek isteyenler eşlik edebilirler. bugün sabaha kadar açığım. yani müsaitim. yani kadıköydeyim. yeme içme için tabi. başka amaçları olanlar yallah hornete
kadıköy e yerleşeli 3 hafta oldu. buralarda şöyle canımız sıkılınca bir hava alacak, volta atacak, midemiz kazınınca bir şeyler atıştıracak, çay kahve içecek bir veya birden fazla kafa dengi arkadaş var mı? biraz sosyalleşmem gerekiyor da.
daha erken haber vereydin bi moda yapardık be ya.
balıkesir edremit ilçesinde de kadıköy isimli bir yer bulunmaktadır
yaaa aşkolsun komşu mu olduğğğğk. yeni mi başladın işe... hiç üzülme ben sana ablalık yaparım. yarın akşamki tüm randevularımı iptal ettim. bana geliyorsun. yalnıııızzzz tek şartım var: benim kocalarıma dokunmak yok. yangından mal kaçırmıyoruz ne de olsa. sana her şeyi öğreteceğim.
'' bu kasa dolacağkkk''
beyoğlunun taksimin bittiğini söyleyenlerin yeni sığınağı sanırsam .
rıhtım tarafının kalabalıktan dolayı rahatsız edici olduğu yer. emma ayrılık çeşmesi tarafı gayet sakin. insanlar tatlı. bol bol aşko mevcut. allah bozmasın.
  • /
  • 3