kadınlarla çok sikişen heteroseksüel erkeğin zamanla eşcinsele dönüşmesi

teori bana ait değil, 2 farklı heteroseksüel erkekten duyduğum bir iddiadır. kadınlarla çok sikişen adam artık sıkılıp başka şeyler denemek istiyormuş falan. ayol biz niye sikiştikçe kadınlara kayamıyoruz o zaman diye bir cevap vermek istedim, veremedim içimde patladı.
bir küçük beyinli eteroseksizm önermesidir. çok da yaygın bir görüştür aynı zamanda. neymiş efenim. çok kadın sikmiş de bıkmış artık. yeni arayışlara girmiş... (bkz: ya bi siktirip gider misin)
penisin yıpranması sonucu pasif eşcinsel olarak hayatını sürdürmeye karar vermesiyle açıklanabilir. yıllarca sular seller gibi akıtan o kaynak gün gelir kurur, çalışmaz olur. o nedenle kaynakları hızlı tüketmeyip nadasa bırakmayı öğrenmeliyiz. *

(bkz: penisi nadasa bırakmak)
benim buna anca gülesim gelir? tamamen içinde ki duyguları bastırmıştır bence bu kişi, içinde biseksüellik falan vardır diye düşünüyorum ben. yoksa ne bileyim hetero bi erkeğin bu bahanesi bana çok saçma gelir açıkcası. ve biri bana bu şekilde gelse işine bak der çıkarım işin içinden canım. kimsenin heyecanı olamam, hiçbi lgbt bireyinin de böyle kişilere karşı kendini kullandırmasını istemem açıkcası.
erkeklerle çok sikiştikten sonra neye dönüşecekleri çok merak edilen, sözümona'' eşcinsellik tercih değil yönelim '' tezini çürütmeye kastetmiş kimliğiyle barışmamış, topluma kendini kabullendirme derdindeki eşcinsel söylemi.
queer as folk'da ki gibi sanırım öyleydi. sadece merak ettiği için eşcinsel ilişkiyi deneyebilir gibime geliyor. ama tamamen eşcinsel olabileceğini düşünmüyorum.
kapı tutmaktan sıkılmış olması muhtemel erkektir.
hep yaşamak istiyorduk ama toplum izin vermedi bizde çok sikiştik sonuca böyle ulaştık demişler
gayet normal olan durum. size yemin ederim kadın olmama rağmen bazen bu cinsi anlamakta deli gibi zorlanıyorum. trip trip trip.. bunlar zaten bir çoğunda hat safhadadır. tripsizini daha hiç görmedim. ben bunlardan değilim şükür. bir de bir halt beğenmeme hastalığı vardır kadınların. ne yapsan bunlara yaranamazsın. hele bir de alışverişe çıkın bunlarla, allah muhafaza.

en kısa süren alışverişleri genelde 4 saat sürer ve bu süreçte ancak 1 ayakkabı alabilmiştir. iyi ki erkek olmamışım, halime bin şükür. erkek olacaksın ve bu kadınlarla mı uğraşacaksın? erkek en azınsan düz mantıklı karakterdedir.

erkekler