kilo alma yöntemleri

hakkında bilgi sahibi olmak istediğim yöntemler.
şu anda mis gibi kıllı bir göbeğim var ama temiz 10 kg almak istiyorum.

bir daha futurelavirs'a sorarsam gelip sevecek o yüzden ortalığa sorayım o cevap versin. *
bilen de saklamasın, hem geleceğe yatırım. * *
benimle takılması yeterlidir. 56 kiloyum fakat dikkat etmesem eminim fazlasını alacak bünyem var.

şöyle söyliyim; hayvan gibi çikolata, cipse, yağlı patates kızartmalarına kendinizi verin. bir de yarım ekmek döner işlerine girin, veyahut sandviçler yapın. midenize dokunmuyorsa arada kola da için. ve bunları mümkün olduğunca geç saatte yaparsanız kilo almanız kolaylaşacaktır.
48 kilodan 76 kiloya kadar çıkmış biri olarak diyebilirim ki, spor yapmak ve daha iyi beslenmek işe yarıyor. ancak kilo alırken yediklerimize dikkat etmek lazımdır.
insanın metabolizma hızı ile paralel olması gereken yöntemlerdir. yatmadan önce şerbetli tatlılar tüketilmesi gibi sağlıksız öneriler de atılmış olsa da bunlar yöntem değildir, cahilliktir. en verimli ve akıllıca yöntem spor yapmak ve doğru beslenmektir. belirli bir kalıp haline gelmiş vücut şekillerine ulaşmak için kullanılmayan aksine kişinin kendi potansiyeline ulaşmasını sağlayan yöntemlerdir.
bu başlığı görünce çok üzüldüm-..
sağlıklı beslenmeyi bırakıp hergün en yakındaki fast food dükkanına uğrayıp eve geçerkende cips ve gazlı içecek almak yeterlidir.
109 kilo olan tuğçe isimli arkadaşına; kilo alamadığı için ağlayan 48 kilo olan buse isimli nefretlik kıza önerilmesi gereken şeyler. ***

(bkz: triggered)
seda sayaning on. son üç yılda son tartılışımla birlikte fark ettiğim üzere 68 kilodan 95 kiloya çıkmış biri olarak, sen kimsin de beni yargılıyorsun? sen kim sin? sana bir tavsiyem yazık git o abs lerine sahip çık önce, sen önce git o geride bıraktığın su böreğine sahip çık. seda sayaning off.

şaka bir yana şu üç yıl içerisinde dönem dönem spor yapma fırsatım oldu. ağırlıklı olarak ilk yıldı. sanırım hala o ilk yılda oluşturduğum alt yapının ekmeğini yiyorum, göbek haricinde çok da fazla yaldır yaldır olduğum söylenemez.
ne yersen ye hareket etmemek yetiyor, bir yılda böyle 20 kilo aldım soranlara su içsem yarıyo diyom ama biliyom sorun hareket. hareket etmezsen oluyor, bence hayatı arada durdurmak lazım, ben sonraları veririm, gençken spor çok yaptım ama şimdi pek yapamıyorum, çok çalışıyorum, dersler filan yani işte kahve cips kola sonra. öyle işte bakalım.
kilo yerine külo demek işe yarasa da zamanla obezite riskini arttıran bir yöntemdir , bi astronota danışmakta fayda var.
kilo verme yöntemlerinin tam tersini uygulamaktır.