madi clara

ünlü gayların dedikodularının yapıldığı site.
http://madiclara.blogspot.com/?zx=71526ccf7371124f
eskisi kadar aktif olmaması üzen blog.
adları dedikoducuya çıkmış gay camiasının hakkından gelen, ünlü gaylerin ne paçozluğunu, ne çirkefliğini sağ bırakan, salon blogluğu çizgisinden fena halde kayan eğlencelik yer.

(bkz: salon erkeği çizgisinden kaymak)
oray eğin'e ait olduğu söylenen mahlas.
hala okuyup okuyup kahkaha attığım ölü blog. nice kadın mıktanısıyım diye gezen ünlülerin foyasını görmemi sağlayıp gözümü açmıştır.
yiğit karaahmet'e sesleniyorum. bir mucize olsun da uyansın şu blog.
mükemmel tespitleri vardır, sivri dili ve sağlam eleştirileriyle gündem yaratabiliyor. takip edilesi.
perez hilton'dan esinlenmiş gibi duruyordu bu abi. tespitler benzer ironilerde ve koparıcılıktaydı. tabii perez hilton ülkesi itibariyle daha anaakım oldu, bu abi kimliğini bile açıklayamadan, son derece dar bir kitleye hitap ederek fazla popülerleşemedi, dolayısıyla maddi destek falan da gelmeyince herhalde fazla uzun soluklu olamadı. ama gene de başarılıydı.
blogun olme sebebi yazilanlarin bir noktadan sonra birilerini ofkelendirmesi oldu. sanilanin aksine hayli okunan ve gizliden gizliye cok populer bir blogdu. tam da bu asamada blog yazari yigit karaahmet uyusturucu operasyonu kapsaminda iceri alindi ve ustu ortulu sekilde tehdit edildi. yakin arkadaslari tarafindan da yalniz birakilan yigit daha fazla dayanamayarak blogu dondurdu. unluler dunyasini lafini esirgemeden elestiren, bircok kisinin ipligi pazaran cikaran bir blogdu. ozluyoruz ama yapacak birsey yok...