meni yutmak

ogg ne yutmasi la kokusuna dayanamiyorken
hazdan uçurandır... boşalma sırasında tamamını ağzınızda biriktirdikten sonra koklamaya falan gerek yok, yuvarlayın gırtlağa aksın gitsin! valla keyiflidir, keyif de verir!
ben seviyorum ılık ılık güzel gidiyor
bazı insanlar tarafından zevkle gerçekleştirilen işlemdir.
yutana kadar büyük istek yuttuktan sonra büyük pişmanlık
şimdiye kadar neredeyse her ilişkimde yaptığım şey
bir ilişki içindeyken sevdiğim adamdan iğrenmediğim için yapabilirim ama fuckbuddy veya tek seferlik bir şeyde midem kaldırmıyor.
(bkz:bulaşıcı hastalıklara kucak açmak)

ilişkide adan zye korunun. ne yazık ki böyle ama oral da dahil kondomsuz yapmayın. eğer sevgiliniz varsa gerçekten oturmuş tek eşli bir ilişkiyse önce gidip tüm testleri yaptırın ikiniz de (üçlü ilişkiyse üçünüz de) ardından tabii ki aldatma ya da açık ilişki durumu yoksa o zaman tabii ki yutabilirsiniz.
erkeğin zevkinin yarım kalmaması ve ona bağlılığı göstermek için bu yapılmalıdır. o senin her şeyinse seve seve yaparsın.
konuştuğum biri,
karşısındaki eğer sevdiği biriyse bundan çok haz duyduğunu, yuttuğun şey besin olduğu için vucuduna karışacağını ve ondan bir parçayı içinde bir süre taşımış olacağını, daha fazla ne kadar yakın olabilirim ki diyerek düşüncelerini paylaşmıştı. daha sonrasında görüştüğümüzde yutmuştu hoşuma gitti.
herkesin menisinin tadı farklı oluyor, bu tamamen sizin beslenme düzeniniz, fizyolojik aktiviteleriniz, hormon salımlarınız gibi unsurlarla doğrudan bir korelasyon taşıyor. kokusunun, tadının ve birine yutturmanın ya da yutmanın içinde bulunduğunuz o ana birkaç level atlattığına inanıyorum. hatta daha da kinky bir aktivite olarak bir grup erkeğin başka bir erkeğin yüze ve ağza aynı anda boşalması alınan hazzı daha da alevlendiriyor.
geçenlerde bir adada mahsur kalırsam ve yemek bulamazsam ne yaparım diye düşünürken (böyle şeyleri neden bilmem çok düşünürüm) eğer yanımda benle mahsur kalan biri varsa onu ayartıp menisini yutabilirim diye düşündüm. besleyici bişeymiş sonuçta!
ama sonra asansörde biriyle mahsur kalırsam diye de aklıma aynı şey geldi.
sonra ramazanda açık restaurant bulamazsam diye düşünmeye başladım ve bingo! yine aynı şey. sonra baktım ki meni yutma bahanesi tezahür etmede çok başarılıyım!
sevdiğimden falan değil bir acil eylem planı olarak mecburiyetten! ve şimdi aklımdan çıkmıyor allah kahretsin! caiz olup olmadığını bile bilmiyorum ama hayat memat meselesi sonuçta ölmemek için yapılabilecek bişeye benziyor.
başkasının meni kokusu beni iğrendirirken bunu tatmak, hele bir de yutmak düşününce bile itici geliyor
aslında baktığımızda seksteki birçok şey iğrendirici.bende etkisi psikolojik olarak fazla.erkeğim beni etkilemişse,doyurmuşsa menisini yutmak onu yüceltmek çok hoşuma gidiyor.belki de seksin psikolojik kısmı bende çok önemli olduğu için de olabilir bu durum.tadı şöyleymiş böyleymiş hikaye.aktife aktifliğini tam olarak hissettirmek için müthiş bir son.ama herkese yapmayın tatlişler.hak edene..
başlığı bile fenalaşmama yeterliyken içindeki entrylere hiç bakamadığım konu.
  • /
  • 3