mhp den eşcinsel açılım

mhp "eğer babalar kendi öz evlatlarını öldürüyorlarsa, herkes bunun sosyal maliyetini düşünmek zorunda. sorunu görmezden gelemeyiz." sözleriyle eşcinsellere destek çalışmalarıyla gündemde. daha önce chp ve bdp den bu tür demeçler verilmişti lakin fos çıkmıştı. madem bu kadar duyarlısınız ey muhalefet partileri, neden hala tek bir yasa değişikliği gündemde yok, gelişme yok. gerçi bir kez denediniz evet, akp çoğunluğundaki meclisten çıkmayacağı bariz belliydi.

haberin ayrıntıları;

http://www.haberturk.com/gundem/haber/777846-mhpden-escinsel-acilimi
bdp sadece demeç vermekle kalmamış, anayasa komisyonunda cinsiyet eşitliği ile ilgili maddeye lgbt haklarını dahil
etmeye çalışmış fakat diğer pertilerin olumsuz tavrı nedeniyle başarılı olamamıştır.
samimiyetsiz bir açıklamadır. mhp tarafından yapılacak bir kürt ya da alevi açılımı ne kadar ciddiye alınacaksa, bu da o kadar alınmalıdır. ırkçılar, dünyanın her yerinde, halkanın en zayıf olanını hedeflerine alırlar. zayıf olanı, farklı olanı ötekileştirerek, nefret söylemini yaygınlaştırmak, ve şuursuz kalabalıkların önüne linç edilmek üzere atmak, bunların en iyi yaptığı iştir.
ruhsal demirel bir "sorun"un varlığından bahsetmiş ama "çözüm"den bahsetmemiş dikkat ettiyseniz. dolayısıyla çözüm eşcinsel tedavi merkezleri * açmak da olabilir. mhp bu vizyonuyla * en çok bu kadarını yapabilir. gerçi eşcinsellere el atmaları bile ufak da olsa bir gelişme sayılabilir. eğer darwin haklıysa bir kaç bin yıl sonra evrimlerini tamamlayıp samimiyetle eşcinsel haklarını savunabilirler.
tipik oy kapma telaşı. tayyipin bir zamanki açıklamalarına benziyor. yemezler.
bir ara da akp "lgbt onur yürüyüşü bizim iktidarımızda yapılmaya başlandı" demişti. o seneki onur yürüyüşünü gazla biberle gerçekleştirdi insanlar. mhp'ye inanmayın, döner bıçağıyla saldırıya uğramayın derim.
ok atmasını bilen, bir kurt edasıyla ulu'yacak, mümkünse bıyıklı, tengri korkusu olan beyler eklesin. otağımızda her daim yer var. kımız ikramımızdır tşk.
youtube kutu açılımı videolarindaki gibi göğsümüzü açıp içimizi dışımıza çıkarmak tarzı bir açılım olsa gerek... başka türlüsüne pek inanasım yok açıkçası.

zira geçtiğimiz yıllarda ocak çomarları yürüyüşü yaptırmayız, sokaklarda bekliyor olacağız falan diye ağızlarını boşaltım sistemi olarak kullanmıştı.
sonra yok biz öyle demek istemedik auuuuu dedilerdi ama yersen...