nail noğay'ın çocuklarım aç diyen kadına geber demesi

olay sonucunda twitter hesabını kapamış ve tüm paylaşımlarını silmiştir. *
bir süredir akp-mhp-bbp koalisyonu ve bunların bedava avukatlığını yapan ak-liberallerin * hakaret etme, ah pardon kendilerini ifade etme performanslarında ciddi bir düşüş gözlemliyordum. hatta bu nedenle paniğe bile kapılmıştım. bunlar neredeydiler? nerelere saklanmış olabilirlerdi? gizli bir planları mı vardı? evdeki kapıların arkasında mı gizleniyorlardı? dolapların kuytu köşelerinde mi bekleşiyorlardı? yoksa tuvalette klozetinin altında mı saklanıyorlardı? aniden karşıma çıkarlarsa nereye kaçabilirdim?

böyle dehşetli hisler ve korku ile geçen, çaresizlikle dolu günlerden sonra bu "geber" tweeti aslında yüreciğime su serpmiştir. çünkü görevlerinin başlarında olduklarını ve her zamanki hallerine devam ettiklerini görmüş bulunmaktayım. korkacak bir şey yokmuş işte dedim. derin bir nefes aldım. artık tuvaleti rahatlıkla kullanabileceğimi bilmek beni mutlu mesut etti.

artık akp-mhp-bbp-akliboşların kendilerini ifade etme sezonu yeninden açıldığına göre, geçmişte millete ana avrat düz gidenlerin "performans kriterlerine uygun davrandıkları için" ödüllendirilmeleri örneklerinde olduğu gibi, bu "geber" diyen şahsa da performansına uygun olacak bir ödül verilmesini beklemekteyim. valilik? milletvekilliği? hatta bakanlık?

edit: koalisyon ortaklarına ulusalcıları ve doğu perinçek'i eklemeyi unutmuşum. aslen homofobik olan esas oğlanları nasıl unuturum *
bakanlık şahsın görevden alındığını ve hakkında soruşturma başlatıldığını açıklamış. ne günler yaşıyoruz, bu tipler nasıl oluyor da bu mevkilerde iş sahibi olabiliyorlar, bu nasıl yanlış bir düzendir. pess

https://indigodergisi.com/2020/04/nail-n...
olayın soğuması, balık hafızalarımızdan silinmesi sonrası, ilgili kişiyi herhangi bir bakanlığın ilgili herhangi bir müdürlüğünde görevinin başında göreceğimiz ve tekrar birine geber diyene kadar umursamayacağımız tweet.
efendim tüm bürokrasi neredeyse böyle insanlarla doludur. uzun süredir bürokratları ziyaret etmeyi gerektiren bir işim olduğu için az çok bunu gözlemleyebildim. gümüş yüzük, atv haber ve limon kolonyası üçlüsü bu kişilerin vaz geçilmez aksesuarları.