orospu olmak istiyorum

bazı insanlar doğuştan orospudur ya da akli dengeleri yoktur. *
aklın melekelerini bozmayacaksın, bir kere bozdun mu bir daha ayar tutmaz dedirten durum. hayır geceliği giydin tamam da o kafandaki ne? tey allam ya!
orospuluk kötü değildir. seks işçiliği orospuluk değildir. ne yahu bu kadını aşağılamak? orospu kötüymüş, aa o kadın orospuymuş? hepimiz orospuyuz. en orospu da benim. seks işçiliği yapan kadınlar çok mu hevesli ağzı kokan, her yanı kıllı ve kötü kokan, habire küfür eden ve şiddet uygulayan insan dışı varlıkların üstlerinde gelip gitmesine, canlarını yakmasına? seks işçiliği yapan insanlar çok mu mutlu?

hayat kadını değil, hayatsız kadın.

orospu değil, seks işçisi. orospu bir küfür olamaz. ataerkil ve eril dilden atınız o sözcüğü küfür olarak. nasıl ki kendi aramızda-eşcinselleri kastediyorum- ibne sözcüğünü bir iltifat olarak kullanıyorsak kaltak, orospu, sürtük gibi sözler de öyledir.
biraz teknik olacak ama "sınırda kişilik bozukluğu" ile ilişkilendirdiğim eylem türüdür. bu durumdaki kişiler devamlı seks yapma ihtiyacı duyarlar, aslında arzuladıkları kendilerini ve bedenlerini başkalarına hoyratça kullandırtarak, yaşadıkları içsel acıyı bastırmak, geçmişlerinde yaptıklarına inandıkları bir hatayı psikolojik olarak kafalarında aslında cezalandırmak amacındadırlar. kimse sonuçta orospu doğmaz. yaptıkları seksten ilk başlarda acı çekerken sonralarında psikolojik bir haz ve rahatlama duymaya başlar (kısaca kabullenir, alışır) ve uygun ortam bulurlarsa para kazanmaya doğru yönelir veya başkaları tarafından yönlendirilirler. son söz; kişinin kendi vücudu sadece kendisine aittir, nasıl kullanmak isterse özgürdür. yukarıdaki yaklaşımımda da genelleme yapmaktan kaçınırım zira "kişi neden orospudur?" sorusunu ancak o bilir. bir de "karakteri orospu" olanlar vardır ki bu konuyla alakası yoktur.
oss (orospu secme sınavı)'dan yüksek puan almanız gerek (bkz: türkiyede orospu olmak)
çoğu yerden sildirdiler hala izlemeyen varsa +18 üyelik kaydı yaptırarak şurdan izleyebilir.

http://www.59saniye.com/orosbu-dayi-18/
ucu açık bir deyim olup, açıklaması da o kadar zordur.şimdi ilk önce orospu nedir diye bir düşünüp tartıp ona göre değerlendirmek, devam etmek ya da hiç bir zaman kabullenmemek, açıkçası çok zor ve o kadar da kolay bir kararın nihayetinde oluşmuş bir deyim olup bazı zamanlarda ve hatta bazı yerlerde anılması çok sakıncalı bir durumun ifadesi olabilir.tartışmaya açık bir durum olmasına rağmen çok açık bir şekilde anlatıyor, beni benden alan sen değil miydin diye.işte böyle bir durumun ifadesidir bazen hüzünlü bazen gülen yüzler, bazen de hayat ama bazen değil her zaman hayat var içinde, hayat olduğu yerde o da var onun için hiç ayıplamamak ve de hiç hor görmemek gerekir, hayatın ta kendisidir çünkü...
nasıl orospu olunur;
seviştikten sonra “bi hataydı” demek ve bunu en az 3-5 kez tekrarlamak..
bu videoyu bir sana atıyorum aşkım deyip 50 kişiye atmak..
bak sana özel resim çektim deyip her yeni tanıştığı adama aynı resimleri atmak..
sikilmediğiniz pozisyon kalmadıktan sonra facebooktan cuma mesajı atmak
her sevgilinize kocacığım diye hitap etmek.
birine bakarken bakışlardaki hafif baygınlaşma hali…içten içe gir bana diyen o bakış
arabada boş durmayacaksınız, sürekli bir elleme, saxo çekme arzunuzun olması gerekiyor.
hesap ödememek için tam hesap ödeme esnasında sırnaşmanız lazım..
artık kendimi tamamen sana ait hissediyorum, beni bırakma hiç gibi klişe cümleleri herkese kullanmak..
her eski sevgiliyle fuck buddy olmak…
http://www.elizme.com/nasil-orospu-olunu...
öncelikle ruhen orospuluk ve bir meslek olarak hayat kadınlığı ayrımını iyi yapmak gerek.
libido tavanken düşüncesi cazip gelen eylem. benim gibi her azgın pasif aklından bir kere de olsa geçirmiştir. fantezi boyutunda kaldığında güzel.
bir istek.

ayrıca, marjinal olacağım derken orospu olmak var. o daha kötü.
  • /
  • 2