porno filmlerindeki oyunculuklar

konservatuarlarda bu konuda yan bölümler açılması için lobi yürütebiliriz. en azından oyuncu koçlarının devreye sokulması iyi olabilir.
gerçek orgazmlara da denk geldim. o anlarda erkek oyuncunun ifadesine odaklanmakta fayda var zira gerçek zevki keşfettiği anda gerçekten gözleri dönüyor.
onları en azından mastürbasyon amacıyla izleyince çok da göze batmazlar. ama daha kötüsü gerçek seks hayatımıza dahil edilmeleridir. sırf adamı daha uzun süre yatakta tutabilmek adına atılan sahte orgazm çığlıkları, '' daha önce böylesini görmedim '' ler, fazladan ahlamalar, ohlamalar,.. aslında sekste nasıl vakit geçirildiği önemli, orgazm bahane.
her zaman daha iyi oyuncular vardır diye ısrarla aradığım oyunculuklardır*
oyuncular figüran. asıl başrolde pipiler popolar ve kukular var.
eğer bu konuda ödül dağıtacak bir jüride bulunsaydım -ki bulunmalıyım bence-cliff jensen isimli oyuncuya verirdim oyumu.kedi canını onun...
önemli geliyor bana. farklı bir gerçekliğe gidiyoruz sonuçta biraz kassalar ölmezler bence. izleyemiyorum açıkçası saçma sapan oyunculukları, izlesem de bir boka yaramıyor. belki de bu yüzden film sahneleri daha çekici geliyor bana.
(youtube:http://www.youtube.com/channel/uczı2jjwym-k2y4c1qqpybzq) *