sadece zirvelerden bir gün önce sözlüğe entry girmek

zamanında vardı böyle yazarlar. sözlüğe aylarca uğramayıp facebook ya da twitterdan zirveyi görüp bir gece önce entry kasıyorlardı. "aslında bende yazıyorum burada" mesajı verip, sözlük yazarlarıyla tanışma hevesinde olanlar vardı.


(bkz: geçmiş zaman olur ki)
(bkz: yapma demiyorum hobi olarak yine yap)
acınası durumdur. zira yazar*buralı olamamıştır; çünkü sözlükte hiçbir zaman süreklilik sağlayamamış aktif olamamıştır, nicki hatırlanacak kadar entry girme zahmetinde bulunmamıştır. dışarılı olamamıştır; çünkü milletimizdeki " herkes salak bir ben akıllıyım. zirveye de giderim oradan erkekte kaldırırım. " bilinci maalesef beynine* yerleşmiştir, sözlükte tanınmasa bile gideri vardır ya zaten ağamızın, kesin hepimizin dibi düşecek. aman eksik olmasın. yazık.*
4-5 yıl sözlüğe hiç uğramayıp sırf zirve yapılacağını duyup gelen tatlı yazarlarımız. insan bi merak eder arada girer entry falan yazar yaf. çoğunu hatırlamıyorum mesela zirve nedeniyle varlığından haberdar oldum fln. umarım amaçladıkları gibi istedikleri yazarı düşürürler de zirveye boşu boşuna gelmiş olmazlar.

(bkz:bir seks çark alanı olarak ayı sözlük)
girsem bisey degismiyorum zirveyi 1 gunle kaciriyorum 4 subatta olaydi iyidi
hoş görmek lazım. sözlük müdavimleri farkındadır her şeyin. aman ayı sözlük bey, ağzımızın tadı kaçmasın.
rüyasında zirveden yazar kaldırdığını görüp kayıt olduğunu iddia edenler bile olduğu için pek şaşırtmayan durum.hayalleri süslüyor bildiğin.