şaka maka aigai ve ciwan'ın halen bekar olması

arkadaşların bıyıkları bile daha yeni yeni terlediği için bu başlık 3 - 5 sene sonra değerlenir.
bahsi geçen arkadaşlar heteroseksist tanım ve normları uymayı reddetikleri için var olan durumdur.sincap kadar kocam olsun başımda dursuncu ibnelerden olmadık elhamdülillah.bizler ekmeğimizi kendimiz böldük suyumuzu kazandıkda içtik.ayrıca bir çiçekle bahar geçmez aşkımsuğ.bizde senin ruh yaşına yani 45-50 yaşına gelince birini bulur devam ederiz yolumuza.
daha tadılacak binlerce erkek varken ne bu acele? ayrıca sen evlendinde noldu? kocanın alköl problemi ne varmış allah affetsin.neyse gıybet sevmeyiz aigai bacımla biz.sana kocan ile mutluluklar.
normal şartlar altında bu kadar iğrenç bir muhabbetin içerisine dahil olmazdım, mevzu bahis nickteki arkadaşların yalnızlığı, bekarlığı, evlenme karşıtlığı beni irdelemiyor. yine normal şartlar altında bu saçma başlığı açan arkadaşı da ilgilendirmemeli ama ailem dediğim insanın konuya dahil olması ve bu saçma başlığın açılmış olması nedeniyle bende bir cevap vermek istedim. ne de olsa zeka seviyesine bakılmaksızın isteyenin istediği cevabı verebildiği bir platforma dahiliz.
saygıyı seviyeyi olabildiğince tek hücreli ökaryotik canlı arkadaşımızın da solumun yapabileceği düzeyde tutmaya çalışacağım, evrimini tamamlayamamış olması eminim ki okuduğunda canının yanmasına engel olacaktır.
90'lı yıllarda geleceğe dönüş filmini izlerken 2016 yılında uçan kaykaylar, ışınlanabilen arabalar, zaman yolculukları hayal ederek büyüyen bir nesile mensup olarak kuran okuyan ayran şişesinin tubitak ödülü aldığı ülkemizdeki gelişmeleri takip etmeyeli çok uzun zaman oldu. (ökaryot canlı için uyarı : kuran okuyan ayran şişesi diye google da arama yapma canım kardeşim) haliyle ben gelişmelerden uzak kalınca kimler hala bakteri seviyesinde zeka ışıltıları gösteriyor bilemiyordum. taa ki bu konu içerisindeki big bang ışıltısını görene kadar. son yıllarda bu kadar heyecanlandığım olmamıştı, bilim adına, insanlık adına tek hücreli bir canlının homo sapien sapien olabilmek adına verdiği çaba, girdiği entry, iletişim kurma çabası, dilimizi kullanabildiği kadarıyla derdini anlatması gözlerimi yaşarttı.
oysa ki biz salınım yaptıkları gazlar sayesinde insanlığa faydalı olup, arada sırada da uygun ortam sağlanınca tepkimeye giren bu canlıları sağladıkları o kadar yarar ile de kabul etmiştik. ne gerek vardı ki kapasite arttırmaya çalışıp motoru yakmaya?
bir daha ibrahim tatlıses kalitesinde binici, sürücü, taksi şakaları görmek istemiyorum. görürsem taksi ile beraber inici binici her kim varsa üzerim.
bir daha orospu zihniyetinle karşındakine orospu, motor vs. gibi ithamlarda bulunacak kadar düşünmeni yasaklıyorum, düşünürsen atmosferde yaktığın her bir oksijenin hesabını sorarım.
bir daha karşındaki insanı aşağılamak adına meslek şakaları yapmanı istemiyorum, yaparsan o gün başarısızlıkla sonuçlanan bu düşüğün hesabını ebenden sorarım.
şimdi mikroskobuna dönebilirsin, asistanların bekler!
sikimde olmayan hadise. neden mi? çünkü başı hariç, inik haliyle 18 santim. teşekkür ederim.
herkes bu mağrur cici kız numaralarını geçecek. sen çıkacaksın genele sevgilimi falcı falcı gezen zengin koca avcısı her gün birine binen biri olarak yazacaksın sonra da çıkıp özelden halledebilirdik diyeceksin. hayatımda gizli kapaklı kimseyle kavga etmedim, hayatımda kimseyi tehdit etmedim ve yine hayatımda hiçbir seviyesizliğe yer etmedim. kızın sana verdiği tek bir cevap yoktu, konu başlığını sen açtın diye verilen her cevap sana değil öyle olsa binali yildirim başlığının sahibinin şuan hepimizi tarıyor olması gerekirdi. yazdıklarını uzun uzun okumaya inan zaman'ım yoktu o nedenle hepsine satır başlıkları ile cevap veremeyeceğim, sadece bilmem gereken tek şey haddin! ben mesela sadece onu biliyorum yaşamama yeterli oluyor. şu siktiriboktan madiyim ben havalarını bırakıp sadece sözlük amacını yerine getirseydin kimse seninle muhatap olmak zorunda kalmazdı. inan bana 3 yıldır senin varlığından dahi haberim yoktu, bundan sonra da emin ol varlığın beni zerre ilgilendirmeyecek. o nedenle bu güne kadar hiçbir girdinde göremediğim ciddiyetle cevabın için teşekkür ederim. ben senin kadar ulu ve yüce bir zat olmadığım için kendimden özür dilemedim, oluyor böyle arada insanın başına her şey geliyor. hadi sağlıcakla
entryleri okurken sıkıldığım tek başlık derken gülme krizlerine sokan başlık oldu .
hakaretler bomba. ulan göt,şerefsiz yada adi gibi binlerce hakaret sözcüğü var en hafifleri hemde . homo sapien sapien , ökaryot canlı ,mikroskop bunlar ne lan *
okurken ağladım karnımın ağrısı hala geçmedi.