sarılınca kalkan penis

ilgi duyulan kişiye sarılınca yada sarılmanın gerçekleşeceği ön görüldüğü andan itibaren penisin uyarılması. sarılma eylemi sırasında karşıdaki kişi bunu farkedebiliyor aman dikkat. hafif bi utanç yaşayabilirsiniz.
daha fazla yaklaşma uyarısı veren düşünceli penis.
dikey arzulara icabet eden penis. ayrıca takdir edilmelidir.
yalnız bende nedense sürekli oluyor , aşırı mı ilgi duyuyorum o kişiye ne ? dokunsa kalkacak o derece :p
kedimin kısırlaştırmadan önceki penisi olur kendileri.
aha bu benim
sürekli sevgilimle.yaşıyorum ve artık ona sarılmaktan utanır hale geldim.ki kendisi hiç sevişmeyi seven biri değil ve şu an yurtdışında düşününce bile.kalkıyor allahın belası
ilgi duyulmayan kişiye karşı bile yaşanır. umarım fark etmemiştir diye düşünmenin akabinde direkt pantolonuna bakılır ama gay olabileceğini düşünmediğinden error verir. kanka o kemer tokası, bak valla*.
fiziksel olarak ilgimi çeken, hoşuma giden erkeklere karşı benim de çok sık yaşadığım bir durum bu. anında kazık gibi olur benimki. ama bunu göstermekten veya hissettirmekten asla çekinmem. sarılırken erekte olan penisimi karşı tarafın vücuduna bastırırım ki o sertliği hissedip tahrik olsun.
elbette ki uyaranlara duyarlı bir penistir. ama böyle uzuv odaklı, nesnel yaklaşımlardan ziyade insanı baz almak lazım. penis yerine onu taşıyan insana sarılsak da onun kişiliğini/kimliğini kaldırsak/yükseltsek daha manidar olur.