serkan

yepisyeni sözlük yazarı. hoşgeldin.
sıkça rastlanan erkek ismi, murat tan sonra tabi.
serkan; farsça ser(baş, üst, yüksek) ile türkçe kan sözcüklerinin birleşiminden oluşmuştur. manası, soylu, asil kandır. acemlerde yüce şahşiyetlere verilen bir ünvandır. sözlüğe hoşgeldin...
genelde bu tür isimler kullanıcı adı olarak kullanıldığında tuhaf karşılarım. %99 u gerçek isim değildir. hep bir kafa karışıklığı oluşur gerçek adı öğrendikten sonra nerede neyi kullanacağınızı bilmeniz gerekir sonra pot kırınca suçlu siz olursunuz . kendi dünyasından bağımsız bir dünya yaratma girişiminin ilk adımıdır. hangisinin gerçek olduğu ayrı bir sorunsal.
hoşgelmiş yeni yazardır. reel ortamda artık adının serkan olduğunu söylese de sözlük ahalisinden " hee benimde adım tra jedi *" cevabını alması muhtemeldir.takipteyiz efendim.
"yabba dabba duuu" diye karşıladığım yazar...
*

hoşgelmiş...
güzel bir isim, çok severim bu ismi. *
takip ettiğim kadarıyla paylaşımları yazılarıyla sağlam ve takip edilesi bir yazar.
soğuk memleketin sıcak kanlı yazarı..
sözlüğün çıtırları arasındadır.. azıcık sinsidir serkan... duygusal ve masum ayaklarına falan yatarak,en yakışıklı adamları götürür..

bana bak yaşını ve masumiyetini kullanarak erkeklerin bir numaralı tercihi olabilirsin ama bu numaraları ben yutmam... parçalarım seni,azcık oturda ders çalış erkeklerle fingirdeşeceğine...

diplomanı al,altın bileziğini tak,hooop ondan sonra napıcaksan yap...

(bkz: ablan kurban olsun sana)
gecelerin yargıcı gibidir. bir nevi yarasa.
uyku düzenini annesinin ve sözlük admininin tarifiyle "yarasaya" dönüştürmüş yazardır. ders çalışmak için geceleri ayakta kalır. * * *
sözlüğün adamakıllı yazarlarından biri. müzik var, edebiyat var, sanat var. daha ne olsun? kadı kızında/oğlunda bile kusur var, serkan'da yok. takipteyim.
sözlüğün mesajlaşma fasilitesinin gudikleşmesi yüzünden yazdığım bir mesajı iki cümlelik mesajlara ayırarak yollamaya çalışıyorum bu adama. ama olmuyor, olmuyor, olmuyor! kafam girsin! yıl olmuş 2012, biz hâlâ mesaj yollayamıyoruz. burdan yetkililere sesleniyorum: sesimizi duyun len!!!
yalın nickiyle beni benden alıp mor kediye götüren yazar. afilsiz. hoş.
her ne kadar telefonumda tembel * diye kayıtlı olsa da,
- o güzel gözleri,
- tertemiz bakışları,
- aşka hazır susamışlığı,
- çıtır güzelliği,
- uzun boyu
ve alımlı edasıyla twink sevenler için piyasaya sunulmuş papatya gibi bir kır çiçeğidir. kendisi kanatlarımın altında olup, bir ayı nasıl tavlanır öğretilecektir.
sözlügün sabahçilarindandir. çok veren maldan, az veren candan misali, sözlüge ilk geldigim günlerde, bana, hem de en sevdigim sarkilardan birini armagan eden yazardir. siir cumhuriyeti vatandasidir. vurulacaksa eger, hüznün de en dibine vuran adamdir. serkan candir.
  • /
  • 2