sevgilinin göbeğinde uyumak

en rahat yastıktan bile daha rahattır ve en huzur bulunan yerlerden biridir.hatta ve hatta anne dizinde uyumakla bile karşılaştırabilirim.favorim film izlerken uyumak.
sevgilinin dizinde uyumak daha keyifli aksi halde göbekten sürekli gelen tuhaf sesler eşliğinde rahat bi uyku çekeceğime inanmıyorum.

(bkz: sevgilinin götünde uyumak)
huzurdur, güvendir.o gurultular bile en güzel ninniden daha güzel gelir;çünkü sevgilinlesindir,ona en yakın ve en savunmasız halinle yanındasındır.hele bir de saçlarını okşuyorsa sonsuza dek öyle kalınasıdır.
yüzükoyun uyumayı tercih eden ve bu esnada ellerini yastığın altına sokan kişilerin, ilişkilerinin gidişatı adına denememesi gereken eylemdir
başta masumdur ama kafa aşağı doğru bakıyorsa bir süre sonra masumluğun yerini başka güzelliklere bırakması olasıdır
fuck buddynin göbeğinde uyurken veya o uyurken aşırı anlamda zevk alabiliyorsam. sevgili olduğu zaman tadından yenmeyecek olay olacağını düşünüyorum.
kış ayında yorganı üstüne aldığı anda boğulma riskiyle karşı karşıya kalınmaya müsait pozisyondur. ılıman havalarda tercih edilmesi faydalıdır zannımca
muscle bear olmadığı sürece herhangi bir problem yaşanmaz uyunabilir.ama başını göğsüne yaslamanın verdiği haz...mutluluk...huzur...
sevgilimin her yerinde uyurum ben, o bir kara parçası ben de bir gezgin. dünyayı dolaşırım, amerika'yı keşfederim. macellan yanımda halt etmiştir.
göbeğim yok ama uyumak isteyenler için karbonhidrata abanabilirim. öyle de tatlı bir insanım sözlük.
karnını da doyurduğunuz kocanızın göbeğine yatıp gurk gurk sesler eşliğinde yaşadığınız güvenli liman hazzı.
yastığa göre daha yumuşak olduğu için tercih ederim