seviyesiz seks

herif bana domalırsa, o sex benim için seviyesizleşmiştir..
valla işemeli sıçmalıysa aboov çok seviyesizleşir. bir kere netten biriyle tanıştım ayıpçıl sohbet ediyoduk ben yatakta şöyle takla atıyorum böyle kıvrağım diye anlatırken herif üzerime sıçmak istediğinden bahsetti düşündüm daha önce bunu biriyle yapmış ve yapacak. kabul eden bundan zevk alan da vardır saygım da var; ama seviyesiz beee boghk
öpüştükten sonra bir partnerin diğerinin yanaklarından sıkmak suretiyle ağzını açarak içine tükürmesi sonra tekrar öpüşmesi sonra tekrar tükürmesi.
zannımca ka gey lerin yapmaktan imtina edeceği şeydir. zira onlar çok seviyelidir. rakımları yüksek bikerem.
konu seks ve libido olunca en masumumuzun bile kendine inanamayacağı şeyler yapabileceği düşünülünce tüm seksler için uygun tanımlama. insan sevdiğini siker mi hiçler rafa kaldırılır, sevişme esnasında ezan okunması fark edilmez/kafaya takılmaz, yarın işe gidileceği umursanmaz, komşular duyacakmış diye kıvranılmaz, gösterip vermemek kaprisi unutulur gider, seçicilikler ertelenir, utangaçlıklar bertaraf edilir, güvenilmeyen vücutlardan arsızca soyunulur.
* komedi sikişmeli göt sıç bok ellemeli bişiiy sankimde. *
bir tumblr sayfasında birbirlerinin üzerine isteyerek, bilerek, kasıtlı olarak kusan ve bu esnada sevişen iki kişinin videosunu görmüştüm.genç bir gay çiftti. ellerini ağzılarına sokarak kusturuyorlardı kendilerini. kusmaya başlamalarından önce ne yaptıklarına bir anlam verememiştim. kustukları an kapadım sayfayı, bütün şevk kaçtı. sanırım seviyesiz seks böyle birşey oluyor.
(bkz: bdsm)

seviyesi yoktur. seviyesini siz ayarlarsınız.
koliyi kapatılamayacak şekilde doldurmak.
sonra ağırlaşıyor içindekiler dökülüyor.
hassas bünyeler de düşünce kırılıyor.
beynelmilel filminde dilber ay'ın dediği gibi "pavyonda kültür ne arar anam." dedirten seks çeşididir.
man at play müthiştir..
ön sevişme yapmadan direk mevzuya girilmek istenmesi...ilk gün gidip buluşulmaz ama o tipte insanlar seviyesizler klanından arkadaşımız buluşmak ister ısrarla tabakhane b.k yetiştirmek istercesine adını sormaz gel gel der onu tipleri ancak 3 gün oyalarsın sonra gidersin...sonrası evet derin pişmanlık ulan mast yapsam daha iyi olurdu dersin bakımsız küfür eder sende kabahat bulan tiplerdir