şeyma subaşı

acun ılıcalı'nin sevgilisi ve evlilik dışı kızının annesi. yakında acun ile evleniyor imiş ama bence evlenemeyecekler yani öyle hissediyorum

bu arada aslışah alkoçlar ile azılı düşman olduklarını en son tivitırda yaşanan "metres" kavgasının da çok tatlı olduğunu söyliyeyim.

gerçek bir sosyete ile ücreti metres kavgaları çok sık yaşanmıyor.
akıllı kız ne diyebilirim ki ? söyleşide tanış.. şu kutu programına katıl acun a ver hamile kal ohhh gelsin markalar gezilsin dünya kentleri .. yeni mesleğinin adi da life style gibi bir şey kiz yemin ediyorum ofis aç gelip danışcam sana .
bu grammy ödül töreninde kırmızı halıda gördük kendisini. peki neden? amaç ne? hangi sıfatla orada? batı artık müziğimizi hayatta siklemez abiler ablalar.*
vasifsiz insanlarin boyle guzel hayatlar yasamasi beni bi miktar uzuyor ve isyan ettiriyor
bilet almadan piyangoyu kazanan kadınlardan biride bu işte.
hidroklorik asit ile hyalüronik asiti birbirine karıştırıyor deniyor.
aklıma geldiğinde beni düşündüren şeyma subaşı değil. sadece acun. sonuçta acun istediği takdirde ister gecelik ister ilişki anlamında elde edemeyeceği kadın sayısı sayılıdır. e bu adam dünkü çocuk da değil.
cüneyt özdemir tarafından yazdığı kitap hunharca gömülmüş bir ünlü.
ayrıca pizza konusunda da haklıdır bence. (bkz:obezite)
(bkz:neden şişmansın)
dün gece rüyamda gördüm kendisini. rüyamda tuzağa düşüyordu. ona evlilik teklif eden mısırlı iş adamı meğer acunun adamıymış. evlendirip nafakayı kesecek sonra da boşanacak. şeyma uluslararası mahkemelerde sürünüp nafaka alamıyordu sonra. türkiyeye dönüp tesettüre girip cumhurbaşkanımızı övüp atv de program yapmaya başlıyordu. çok kötü bir kabustu kan ter içinde uyandım. umarım evlenmez ve laik hayatına devam edebilir. hala rüyanın etkisindeyim.