skinny giyme cesareti

slim fit giyen biri olarak henuz elde edemedigim cesarettir.
cok yakistigini dusunuyorum ama iste cesaret edemiyorum.
vallahi fiziği kaldıranın bulundurması gereken duygudur. son dönemin en yaygın ve en moda pantolon kesimidir. misal ben skinny değil superskinny pantolon giyebilen ve kendine yakıştıran birisi olarak düzgün bacaklı kişilere kesinlikle ve şiddetle öneriyorum. rahatlığı başka hiçbir pantolonda olmayan yapılara sahip olduğuna emin olunabilir ama ağa takılmış balina görüntüsü oluşturacak bacakları olanlar bu maceraya atılmamalıdır.
tayt eğer skinny sayılıyorsa çok severim.
skinny pantolondan bahsediyorsak eger, her yerde giyerim, her zaman giyerim. ortadogu ve balkanlarin en guzel bacaklarina sahibim.
yıllardır heteroların geyleri tukaka olarak gösterdiği, şimdi baktığımda bir çok heteronun giydiği tarz. cesaretten çok oldukça rahatsız edici bir ergonomiye sahip diye düşünüyorum. insan rahat hareket edebiliyor mu ki onunla?
kastim superskinny jean giymek, gecen zara'da bi deneme yaptim ve cok hosuma gitti, acayip seksi bi sey, kabinde sikim kalkti, ayiptir soylemesi bacaklarim da cok duzgundur yani, 1.85 boy 92 kilo az gobek, yuruyen bir seks ikonu gibi hissettim kendimi ve iste bu yuzden giymeye cesaret edemedim.

...ve bu adam erkek dusuremiyor arkadaslar, hayat ne aci
süper skinny hayatta giymem. doğada bana bu rezilliği giydirecek bir güç olduğunu sanmıyorum. hem çok dar, hem de aşırı feminen. bir de bunların yırtık versiyonları falan var, aman allah'ım, evlerden ırak. aklıma kafası arabanın camına sıkıştırılarak tecavüz edilen müjde ar geliyor. bir de,

"istanbul ne tarafta ağalar?"

evet, bunu giyip karşıma çıkan adamı ciddiye bile almam. kalk ulan bana çay koy derim.

ama skinny severim. normal skinny. öyle çok sıkmayacak. popom, pazardaki karpuz gibi ortaya çıkmayacak. güzel oluyor. yakışan giysin derim.
benim bedenim benim skinnym*. kimse kimseye görsel olarak hitap etmek zorunda değil.
ilk defa giyen insan içine çıkmadan önce aynada yakışıyormu diye kontrol etmeli.hatta mimkünse ettirmeli.