sözlük yazarlarının şu an düşündükleri

  • /
  • 8
hatalarimi, hayatimi, yaptiklarimi, gelecegimi. ha birde hayatimdan cikarmak isteyip de bir turlu cikaramadigim birini. olmuyor nasil yapacagim, alisacagim bilemiyorum. onla da olmuyor onsuz da olmuyor.
ülkemden ayrılıp binlerce kilometre öteye taşındım. hayat arkadaşımı, ruh eşimi de geride bırakıp. bizden mutlu bir hikaye çıkacak mı bakalım.
deep house bu saatte ne güzel gidiyor.
onu gerçekten seviyor muyum acaba?
küçük bir ilçede hiç koli kesme şansımın olmadığını düşünüyorum. haklıyım.
utu mudur giysiyi duzleyen yoksa masasi mi?
gün bitsede tatile girsem.
başkalarıyla sevişmek unutturur mu acaba
duygusal bir dönemden geçiyorum. ne zaman biter acaba?
hiçbir şey yahu hiçbir şey düşünmeyecek durumdayım.
onu düşünüyorum valla, sonum hayrola
özel dersten çıktım. hasekiden göztepeye gideceğim. marmaray ın kalabalığı ve yenikapıya yürüme mesafesi üşendiriyor. şu an tam da bunu düşünüyorum.
dünüm, bugünüm, yarınım. içinde hep başrol olduğum ama figüran gibi hissettiğim.
yarın bir organizasyon var. hiç kalkıp gidesim yok, ekemiyorum da...
mutsuzum görmek istemediğim şeyleri gördüm ve neden diye sorguluyorum sadece
yalnızlığımı düşünüyorum, 2 gün boyunca evde yapayalnız şekilde oturup bomboş günler geçirmemi düşünüyorum
temizlik ne zor iş! hele de pazar günü akşam akşam yapılınca...
geleceğimi, yalnızlığımı, ilişkilerimi, arkadaşlıklarımı, dostluklarımı, ailemi düşünüyorum bir sezen şarkısı eşliğinde. okulumu bitirmek üzereyim ancak gelecek kaygısı beni bitiriyor. ailem bana güveniyor onların güvenini boşa çıkaran bir evlat olmak istemiyorum sözlük. arkadaşlıklarımı düşünüyorum, bazen iyi bir dost olduğumu düşünürken bazen kötü bir dost olduğumu düşünüyorum. acaba onların gözünde nasılım? ilişkilerimi düşünyorum, eski ilişkilerimi.. acaba onlarında bir gece akıllarına düşüyormuyum? hani güzel bir gece geçirip gece evine gelince loş ışıkta bir sigara yakarsın ya uyumadan önce. tam o sıra akıllarına geliyormuyum? bunları düşünüyorum. sezen eşlik ediyor. sonra derin bir nefes alıyorum. etrafı inceleyip, telefonu elime alıyorum. yarın sabah için alarm kuruyorum. yatıyorum.
facebook'a ilan actim paylasimli evde oda ariyorum diye ve gelen mesajlar mide bulandirici, aktif olur musundan tut kira istemiyorum sadece evin duzenini sagla gibisinden. yani su devirde adam akilli bir yerde bulamayacaksam sokakta surunerek oleyim daha iyi. cok mutsuzum acikcasi.
  • /
  • 8