spor salonlarındaki erkek soyunma odası kokusu

ter, ayak, deodorant, duş jeli kokusu. karmakarışık. arada taşak kokusu da eklenince tadından yenmiyor.
ne mide varmış millette . şaşırıyorum valla!
ben söylenenlerin tam tersi fikrindeyim. eğer salonda hoşlandığınız biri var ise ve soyunma odasında karşılaşıp o kokuyu alıyorsanız kısa süreli bir soğumaya neden olabiliyor.
yaz sıcaklarıyla daha da çekilmez olabilen kokudur. bazen boğulur gibi hissedersiniz. bu ortamda bazı tipler “ter kokusu erkek adamın doğal parfümüdür” falan der.

tamam biz de yasemin çiçekleriyle yıkamıyoruz kendimizi ama böyle tiplere diyeceğim laf için
(bkz: arap sen içme bokunu çıkarıyorsun)

spor salonlarının tuvaletlerindeki koku diye bir şey de vardır. şekerli gibi bir koku olur bu da. sanırım sebebi protein tozları. elveda böbrekler.

ayrıca, (bkz: böbreklerin nasıl diyen erkek)
boyle igrencliklere ilgi duyacak ne yasadiniz acaba
pislik kokusuna asla tahammülüm yok. bu gelen üyelerin kişisel temizliğine dikkat etmemesinden ve soyunma odasının havalandırma sisteminin yeterli olmaması yüzünden kaynaklanıyor. çok sayıda farklı spor salonu ve soyunma odaları deneyimim oldu. ter vb. kokular olmasa bile yine de kendisine has bir koku oluyor sanırım spor sonrası salgılardan kaynaklı. en temizinde bile var bu koku. bir de sonuçta toplu kullanım alanları asla bireysel gibi olmuyor. 1 kişi bile kokutmaya yetebiliyor. mümkün olduğu kadar hızlı duşumu alıp çıkmaya bakıyorum yapacak birşey yok :(
havada aşk değil, havada karada seks kokusu var olarak yorumlanabilecek kokudur.
askerlik yapmayana ağır, yapana hafif gelen testosteron içerikli kokudur.