sünnet

sağlık nedeniyle ya da inanç adına yapılan ancak nedense abartılıp törenleştirilen aktivite. benzerleri askerlik ve düğündür. sen sıkılırken onlar eğlensin. acı ve zevk bir arada!
pipi ucu derisinin alınması. bu operasyon idrar yolu iltihaplarını önler.
peygamberin tavır ve davranışlarının tümü.
pilavını yapıyorlar, inanırım.
yumurtanın sarısı gitti bizim oğlanın yarısı diye absürt söylemlere maruz kalınan acıyla ilk tanışma evresi. daha sonraki dönemde pipi acısına feryat figan eden şahıs o günkü anlık acıyı mumla arayacaktır.
doktorun beni bir balonla kandırdığı sessiz sakin bir operasyon.
sancılı bir kaç günün habercisi operasyon. ilk ameliyattan çıktıklarında sıkıntı yoktur. 1 saat sonra pipide ağrılar, şişmeler, sulanmalar başlar. sargı ilk 8 saat sonunda çıkartılmalıdır. sargı ne kadar geç çıkartılırsa pipiye yapışacağı için sargıyı almak bir o kadar zorlaşır. günde 2 kez ağrı kesici şurup, günde 4 kez pansuman yapılır. pipide 2 gün boyunca az miktarda kan sızıntıları normaldır. damlar veya hızlı kan sızması durumlarında hekime başvurulmalıdır. 3 gün sonunda banyo yapılabilir, her gün yapılan banyo yaranın iyileşmesini hızlandırır. kabuklar ve dikişler banyo anında düşerler, ayrıca dikişlere müdahale gerekmez. banyo sonrasında pipi başını kapayan deriler geri çekilerek pipiye egzersiz yapılmalıdır. pipi 7 günde iyi duruma gelecektir. tamamen iyileşmesi 4 hafta sürer. ilk çiş yapma anı çok önemlidir. çocuk bu anda cesaretlendirilmelidir. çişini korktuğu için yapamaz ise bu durum daha kötü sonuçlar doğurabilir. 2 oğlu olan bir baba olarak, baba olan veya olacaklara yardımcı olduysam ne mutlu bana.
yanılmıyorsam erkekte zevk alma olayının da bir kısmını beraberinde götüren operasyon. ekşiden rajrex zamanında anlatmıştı bu olayı. sünnetsiz bir erkek sünnetli erkeğe nazaran sekste daha çok zevk alır falan diye bitirmişti konuyu.
bir organı çıplak bırakmaktır. gereksizdir ama peygamber sünneti diye senelerdir yaptırılır.

hayır farz bile değil!
penise mantar başını açıkta bırakarak güzel bir görünüm veren cerrahi müdahale. ben penisi öyle görmeyi severim. ayrıca tıbbi açıdan da sağlıklı. gerçi sünnetin zevki bir nebze olsa azalttığını iddia edenler var * sünnetsiz olunduğunda sünnet derisinin altında mantar, idrar, koku, sıvı birikimi gibi nahoş durumlar olabiliyor. ayrıca kocaman adamların çocuk pipisi gibi kabuklu penislerini görünce bütün isteğim gidiyor. düzgün yapılmadığında hayatınız kararabilir. şahsen ben sünnetli bir penisi daha çok beğeniyorum, sünnetsiz penis oral sekste ağızda tavuk derisi gibi bir tat veriyor. halbuki başı açıkta bir penisi emmek hmmmm... yeme de yanında yat.