tekrar görüşelim dedikten sonra engelleyen koli

sürekli başıma gelen ama bir türlü bunu yapan insanların amacının ne olduğunu çözemediğim hadise. güzel anlar yaşanıyor falan. sonra evden uğurlanırken de "mutlaka görüşelim", "kesinlikle konuşalım" dendikten dakikalar sonra hornetten engelleniyoruz. hayır tek seferlikse de tek seferliktir. güle güle de geç, duygularımla niye oynuyorsunuz. "koliye aşık olmak" entry'sini okuyup ağlıyorum sonra.
gay aleminin ne kadar sahtekar, yalancı ve kaypak oldugunu henüz anlayamayan yazara aglamak yerine alışmayı dene demek istiyorum. çünkü aynı şey benim de defalarca başıma gelmiştir. her defasında üzülüp, ağlayıp kahrolurken zamanla "ya ben sathekar bir yalancının, yavşak bir üçkağıtçının beni üzmesine izin verecek kadar salak olmamalıyım"a evrildim. ayrılırken yeniden buluşmak için sözleşmeler daha sırtınızı döner dönmez unutulur. bu ortamın ne kadar samimiyetsiz, yalan dolan dolu oldugunu ögrenmelisin.
birine bel bağlamanız için bu alemde tek bir cümle yada görüşme yeterli olmaz.yine görüşelim cümlesi de tek başına hiçbir anlam ifade etmemeli hatta tek başına başka ifadelerle desteklenmeden, vurgusuz söylenmişse daha çok veda cümlesi olarak kabul etmek gerekir.en güzeli ilk buluşmalarda kendi niyetinizi mümkün olduğunca karşı tarafa aktardığınızdan emin olduktan sonra beklentiyi olabildiğince düşürüp hayal kırıklığını en aza indirmeyi amaçlamak.aksi taktirde sürekli yaşanan hayalkırıklıklarıyla mutlu olmak oldukça zorlaşıyor.
daha çok tekrar görüşür müyüz? sorusuna evet diyen kolinin engellemesi gibi geldi bana. adam kabalık etmek istememiştir. engelleme planını yaptığından ne de olsa bir daha beni görmicek rahatlığıyla olur demiştir. peki direk gerçeği soylemesi daha mi iyi olur du? bence ne cevap vereceği hiç önemli değil. burda önemli olan o soruyu sormamaniz. eşcinsel ilişkilerde hem alternatif çokluğundan hem de ulaşılmazin daha çok tercih edildiğinden zaten o soruyu sormakla karşıdakini kaybedersiniz. hele ki ilk görüşmede "lütfen beni birakma", "senden çok hoslandim", "sevgili olalım", "daha ilk günden alıştım sana" gibi sizi küçük düşüren cümleler sarf ederseniz; partnerinizi tam aksini yapmaya itersiniz.


bu konu hakkında sayfalar dolusu yazı yazılabilir ama kısacası her şey insanın kendisinde biter. yani bir insan sizi engellicekse hornetten değil de wp den engellesin ki ortada bir hatır olsun. hornetten engeli yiyen birinin tanışma evresini tahmin etmek hiç zor değil açıkçası. o yüzden böyle durumlar yaşamak istemiyorsanız seks hayatınızı biraz daha kısın. fırsatlar seks için bahane değil. ihtiyaç duydugunuzdan emin olup öyle yapın yapacaksanız. ve seks yapacağınız kişi en iyi kullandığınız elinizden daha iyi değilse boş verin yapmayın.
elbette her gayin başına gelmiştir. ancak bir kısım partner vardır ki burada ayrı bir parantez açmak gerekir. mesela benim başıma geldi. bir defa seviştiğim ancak sonradan iyi arkadaş olabildiğim insan da oldu. bana değer verdiğinden zerre şüphem yok ancak evli ve uzak yaşıyor. bazen de şartlar olayın tek seferle kalmasına sebep veriyor.

bazen cinsellik profesörü gibi kendini pazarlayan adam öpüşmeyi bile beceremiyor vs. olabiliyor yani.

bence doğrusu ilk buluşmayı evde yapmamak ve mümkünse seksten kaçınmak ilk buluşmada. sonrasında zaten o kişi istiyorsa sizi size gelecektir.

yazışmalar hornet ile sınırlı ise, facebook, whatsapp, instagram gibi daha farklı mecralara kaymıyorsa, büyük ihtimalle one night stand aranıyordur.

her koşulda tedbirli olmak kullanılmış hissetmenin önüne geçecektir.
her zaman, özellikle de bu konuda her iki tarafında açık olmasında fayda var. senin için tek seferlikse belirteceksin, karşı tarafın beklentisi farklıysa uygun dille anlatacaksın, yok görüşelim diyorsan da gerçekten istediğin için söyleyeceksin.
koliyle neden "tekrar görüşelim" muhabbetine giriyoruz? fuckbuddy ayrı koli ayrı yahu...
daha kötüsü de haftalarca flört ettikten sonra sevgili olma aşamasına geçildiğinde yenen engeldir