tequila shot

5 shot iyiymiş
10 shot direk dansı
15 shot artık sen tahmin et
inanmak istesem, inanacağım tek tanrı olmeca dedirten içkidir. hangover yaşatır
biraya atılıp içildimide fena gideri olan içkidir, dörtten sonrası tehlikelidir, kafası bir çok içkiden sağlamdır... olsada içsek lan!
kana daha hızlı nüfuz etmesini isterse bünyeler tequila - sprite denenmesini tavsiye etmekteyim.
shot bardağının yarısına tequila yarısına sprite konulur avuç içi ile shot bardağın ağzı kapatılır ve bir kereye mahsus masaya vurulur köpürmeye başlayan karışım ''fondip''.

(bkz: olmeca)
bunun üstüne içki yok arkadaş. içimi güzel, kafası sağlam, çok da pahalı değil. daha başka ne ister insan bir içkiden?
içkilerin tanrısıdır. shotlar arasında geçen süre uzadıkça kendinizi kaybetme eşiğiniz yukarı çıkar. malesef o süreyi uzun tutabilene rastlamadım.
bir adet meksika bardağı dolusu biranın içine shot bardağıyla atılıp tek seferde içilince kısa süreli beyin amcıklaması yaşatabilen içkidir.

(bkz: denizaltı )
içerken çok bir etkisi olmayan ama sonra ağzımın yerini kaybettiren ama kusmadan buldurmayan afacan içki
içerken "ehehe hiç bi bok olmadı ki" dedirten fakat yirmi dakika sonra kafanıza kum torbası bağlamışlar gibi hissettiren eğlenceli içki.
13 shot rekorunu kırdığım içkidir. ilk başlarda a bundan bir şey olmaz diyorsunuz sonra içiniz yanıyor. en son kazağımı çıkartıp barda yarı çıplak dans ettiğimi hatırlıyorum. mekan çıkışında da taksiye binerken kapıdaki güvenliğe "ne çekiyorsun be" diyip kendimi hande ataizi sanmam var bir de.
edit:kusturan içki, kusmayı göze alıyorsan iç.