the new normal

yeni bir eşcinsel dizisi konusu kısaca:

bryan (andrew rannells) ve david (justin bartha) los angeles’ta yaşayan ve başarılı kariyerlere sahip mutlu bir çifttir. ilişkilerinde eksik olan tek şey bir bebektir. bryan ve david sonunda sekiz yaşındaki kızı shania (bebe wood) ile los angeles’a yeni taşınan bekar bir anne ve garson olan goldie (georgia king) ile tanışırlar. goldie’nin annesi jane (ellen barkin) de kızının itirazlarına rağmen kızının yanına şehre taşınır. goldie bryan ile david’e taşıyıcı annelik yapmaya karar verir.

homofobikler yine boş durmamışlar diziyi ptotesto etmişler.şimdilik 5 bölümü var devam edip etmeyeceği kesin değil ama çok eğlenceli olduğu kesin.

bdc4b

ve eşi az bulunur eşcinsel temalı bir dizi. pek komik olması da eğlenceli diyebileceğimiz bir dizi, benimsiyelim, kaybetmeyelim. 2. sezonu göremeyecek gibi.
dizi genel olarak çok dandik olsa da shania harika bir karakterdir ve dizi onun için izlenilebilir.
12. bölümüyle geri dönüşü muhteşem* olmuş dizidir. seviye ilk 11'den çok daha yüksekti bence; belki matt bomer konuk olduğu için ve baklavaya doyduğumuz içindir ama baya bir espriye güldüm, shania'nın plotline'ı da komik ve eğlenceliydi; velhasıl kelam hadi yine iyisin ryan murphy, 2. sezonu kapcan gibi sanki.
ilk başta andrew rannells'ın abartılı ve girls'teki elijah rolüne hayli benzemesiyle pek sevmesem de sonra hafiften saran, özellikle de shania ve rocky'nin döktürdüğü ne yazık ki 1 sezon süren dizi.

justin bartha'nın o sevimli halleri için bile izlenebilir. yapımcısı ryan murphy'dir, hatta ilk başlarda kulaktan kulağa konuşulsa da bariz bir şekilde kendi hayatını anlattığı dizisi de diyebiliriz. arada çok güzel esprileri de vardır.

abe35
devamı gelmeyen dizi. olsun bu da güzeldi. bir eşcinsel çiftin evlat edinme sürecinde yaşadıklarını anlatmaktadır.

http://ayilarock.ayisozluk.com/the-new-normal/