trt çocuk kanalında yayınlanan çizgi filmde eşeğe tecavüz sahnesi

rezilliğe gel. 5:39'a bakın. iğrençleştiler iyice ya. çocuk programında olur mu böyle şey?

https://www.youtube.com/watch?v=3Tzool1Y...
oha, hem de resmi trt çocuk youtube kanalının yayınladığı video. eşek sikmeyi normalleştirmeye çalışıyorlar sanırım. işin kötüsü adamlar videoyu kaldırmıyorlar da sadece bu videoyu yoruma kapatıyorlar. son dönemde hayvana şiddetin de artmış olduğu ülkemizde trt de bunu destekliyor herhalde. en önemlisi de bir sürü çocuk izliyor bu çizgi filmleri.

https://asdi-lgbti.com/2018/08/05/esege-...
her açıdan kalitesizlik akan böyle bir çizgi film de eşek sikme eylemi ancak bu şekilde gösterilebilirdi.o yüzden tesadüf olduğunu düşünmek akılsızlık olur.onu geçtim o karenin hikayenin gidişatına gram katkısıda yok. araya sıkıştırıldığı çok belli.elalem subliminal mesajı anlık karelerle verir bizimkiler direk gözümüze sokmuşlar.
oda tv hemen videoyu kaydedip haberini yazmış. fakat video halen youtube üzerinde yayında tutuluyor. pazar tatil olunca şirkette bu işe bakan biri yok sanırım.

https://odatv.com/trt-cocukta-rezalet-go...
görüntü ve algının birleşmesi için diyeceğim hiçbir şey yok, çok daha dikkatli olunmalı ve düzeltilmeli/engellenmeliydi ancak bahsi geçen sahnede adamın kıyafeti rüzgardan titriyor ve adam eşeğin arkasında değil, yan çarprazında duruyor.
trt çocuk resmi twitter adresi açıklama yapmış.

trt'nin açıklaması "çevir eşeği yanmasın" olmuş resmen. eşeğin üzerine 2-3 odun koysalardı işi kurtaracaklardı aslında, o sahnenin hikayeye hiçbir katkısı olmadığı gibi çok büyük zararı da oldu fakat bunun farkında bile değiller.
kanalın istanbul muhafızları filminde de kötü çocuğun elinde bulunan "çocuklara yapılacak kötülükler listesinin" altında gazi mustafa kemal imzası görünüyor. bu adamların dedeleri muhtemelen resim yapmak günahtır diyen adamlardı. o zamanın kaymağını yiyenlerin torunları şimdi de aynı kaymaktan besleniyorlar maalesef. tarih bir şeyleri hiç değiştirmiyor!
o değilde asıl skandal eşeğin bacaklarında 666 yazmasıdır. vay anasını... satanistler trt'yi ele geçirmiş.*