octoberer

Durum: 625 - 0 - 0 - 0 - 04.04.2018 23:54

Puan: 9310 - Sözlük Kezbanı

12 yıl önce kayıt oldu. 3.Nesil Yazar.

the yazar you have calledasdfasfasg.
  • /
  • 32

hoşlanılan erkekle duş almak

karşındaki senden hoşlanmıyorsa kabusa dönecektir. sen onda bakarken o sabunlanmaya devam edecek, işine bakacaktır. sen de suyun sana gelmemesi nedeniyle titreyeceksin.

180 cm boyunda olmak

davlumbaz, alçak tabelalar vs. şeylere kafa atma sorununu beraberinde getiren yaradılış hali. yerine göre avantaj yerine göre dezavantajdır.

yabancı ünlülere benzeyen türk ünlüler

kız kavgası

arama motoruna yazmamla birlikte zamanının fenomeni bir videonun karşıma çıkmasına neden olan kelime dizisi.

ezgi mola'lı patos reklamı

esprinin cılkını çıkarmakla görevli arkadaşın yeni gözdesi.
(bkz: tükeğndim! )
  • /
  • 32
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 625

feminenlere ilgi duymayan gay

büyük lokma yiyip, büyük konuşmaması gereken geydir. kimin ne zaman kimi seveceği belli olmuyor sonuçta. feminenlerden hoşlanmıyorum diye kendini kısıtlamasa daha mutlu bir insan olabilir aslında.

duyulan en tuhaf isimler

yalnızlığın anlaşıldığı anlar

markette bir yandan para üstü alırken diğer yandan poşetleri doldurmaya çalışıp elinin ayağına dolandığı an.

sevgiliyle birlikte yaşamak

son 3 ay öncesine kadar yaklaşık 8 aylık bir süreç için de facto olarak, son 3 ay ise resmi olarak gerçekleştirdiğimiz eylem. kolay değildir. ama zor da değildir. tamamen kişilere bağlı olmakla birlikte partnerlerin ayrı bireyler olduğu unutulmadığı ve buna bağlı olarak kişisel alan ''çok fazla'' ihlal edilmediği sürece (her ne kadar kısıtlanmıyor desek de evini, yatağını, düşüncelerini, hislerini ve vucudunu paylaştığın insan sonuçta) gayet de güzel giden şeydir. otogarlarda, dolmuşlarda, sinemalarda, kafelerde geçirilen onlarca saatten sonra aynı evi paylaşıp, birbirini görmek için hiçbir çabaya gerek kalmadan olan bütün gücünü partnerine yansıtabileceğin bir ortam oluşturmaktadır ve karşındaki insanı çok daha iyi tanımana vesile olur. fakat en çok dikkat edilmesi gereken unsur bana göre; ayrı zevkleriniz sadece kendinize ayırdığınız vakitlerinizin olması, olabilmesi. ayrı ayrı arkadaşlarınızla görüşebilmeniz veya kendi başınıza vakit geçirebilmeniz. çünkü bir süre sonra buna ihtiyacınız oluyor. kendinizi birbirinize kapatmayın. birbirinizi tüketmeyin, insan asalak bir yaratık olmaya çok müsait. sadece seviyorsunuz diye sömürülmeyin ve karşınızdakini sömürmeyin maddi ve manevi olarak. ha bir de son olarak sevgiliniz sizinle yaşamasın, siz sevgilinizle birlikte yaşayın.

eşcinsellikle savaş derneği başkanının eşcinsel çıkması

ayı sözlük itiraf

henüz eve döneli iki gün oldu, iki gündür salondaki kanepede yatıyorum. bu gece dayanamayıp anne artık odana gider misin yalnız kalmak istiyorum dedim. gözlerime bakıp daha çok yalnız kalacaksın dedi. bu güne kadar hiçbir şey bu kadar canımı yakmamıştı.

bulge

bulge denince akla şüphesiz ki john hamm gelmelidir. aman allahım, alın beni burdan... adamın tasarımcıları tüm samimiyetleriyle isyan etmişlerdir zamanında.

milliyetçilik

kürdü de türkü de leş olan ideoloji. hele hele, kendi seçiminden kaynaklı olmayan özelliklerinden dolayı ayrımcılığa maruz kalmış insanların nasıl milliyetçi olabildiklerini aklım almıyor. galiba insan olmamızın önemini kavramak önemli olan. cinsiyetsiz, milliyetsiz bir toplumun varlığı anca o zaman sağlanabilir. haydi ne mutlu insanım diyebilene.

genelde yakışıklı olan erkek isimleri

akıllara kime göre neye göre sorusunu getiren isim grubu.

ayı sözlük dertleşecek insan veritabanı

yaş:56
konu: politikadan ekonomiye, ailevi meselelerden romantik ilişki sayilabilecek her türlü duruma kadar geniş bir alan.
karakter: natüralist fakat durumun vahametine göre optimist de olabilir, bilemedim.
yer: başta ankara ve manisa olmak üzere teknolojinin kolunun uzandığı her yer.

türk polisinin yakışıklı olması

nefret edilen erkek tipi

ıs rar cı. ya pış kan.