uyuyan sevgiliyi izleyen salak sevgili

o salakların başında gelmekteyim. yanımda yatan sevgilim 239023 desibel bile horlasa * izlemeyi severim. baştan izlerim öperim severim falan baktım uyanmıyor tatlar kaçar canlar sıkılır hani depik felan atarım acımam.
baş tacı yapılması gereken sevgili modelidir. * sevdiğin insan mimiksiz en doğal haliyle sere serpe karşındadır. ayrıca uyandığında onu izlediğini farkettiğinde bunun sana geri dönüşü harika bir sabah seksidir.
bu durumda ben hep izlenen, uyuyan, uyurken sevilen, uyanmayınca depik yiyen tarafım ve hiç kötülğünü görmedim. nedense hep ilk uyuyan taraf oluyorum. gündüzleri bile beraber uzanırken uyuyakalıyorum bazen. hatta var ya iki ay çok rahat görüşmüş olduğum sevgilimi sadece bir kez uyurken gördüm. o da gece üçte uyandım. oha arkadaş. ne uyuyomuşum ben yaa
bu salaklardan biriyim, evet. daha beraber olmaya başlamadan önce yan yana uyuduğumuz bir gece olmuştu eski sevgilimle, uyandığımda bir eli başının altında, ağzı hafif açık, saçlarındaki beyazlar yüzüne düşmüş * şekilde uyuyordu, onu o halde ne kadar izledim bilmiyorum, üzerinden 1 yıl 3 ay geçti tam olarak, hala çok net bir biçimde gözümün önüne geliyor.

tek örnek bu değil tabi, ama aklıma ilk gelen buydu.
sevgili olunca pek sorun teşkil etmez sanırım ama koli olunca biraz garip karşılıyor insan.neyse seviştik yattık bunla sabah 14:00 falan,gözümün tekini açtım böyle ne olduğunu anlamaya çalışıyorum gene akşamdan kalmayım, nasıl içkiliyim ama ( 3 tequila shot,4 bira,2 jack falan,öncesinde en az iki tane cigara) bi baktım bu deli bana bakıyor.

-nabıyon la manyak!
+seni seyrediyorum
-olum sapık mısın nesin,ne zamandan beridir böylesin?
+bilmem 1 saat falan oldu herhalde
-niye uyandırmıyorsun,ayrıca tanrı aşkına kahvaltım nerde,akşam söylemiş olmam lazım sabah uyandığımda kahvaltım hazır olmazsa çok sinirleniyorum diye,umarım hazırdır.
+tabikide bak neler neler yaptım sana...
-şaka gibi bir sürüde kahvaltılık hazırlamışsın gıdığını yidiğim(bu arada o jehan barbur-gidersen parçasını söylüyor,sesi de güzeldi )

ondan sonra ayrıldık eve falan gittim ben,bir mesajlar, bir telefonlar neler neler,ay aşık mı ne olmuş çocuk hiç de sevmem vıcık vıcık ıyy,sonradan söyledi kız arkadaşı da varmış *
sürekli sizden (özellikle de yok yere) şüphe duyan birisi ise, gerilim filminden farkı olmuyor. onun dışında izlemesi de güzel, uyanınca izlendiğini fark etmek de güzel.
seyretmem pek uzun süre. öperim uyandırırım falan. ya da kalkıp kahvaltı hazırlarım. beni seyrediyorsa da uyandığımda öperim gene kalkıp yiyecek bir şeyler hazırlarım. çok da bir şey ifade etmiyor sanırım izlerse de kendi bilir izlemese de.
uyuyan salak kadar salak olan sevgilidir. uyanınca çemkiren sevgili, sevgili değildir, olmamıştır.
dünyanın en güzel insanıdır, bu kişi sizseniz o da sizin en güzel halinizdir herhalde. uyuyan sevgiliyi izlemekten uyunamayan dönemler vardır. ah bunlar da bir ilişkinin en taze, en heyecanlı dönemidir, özlenir.
sadece bir kişiyi izledim o da ağzı açık uyuyodu ve çok komik görünüyodu..gülmek içindi yani...kendimi de izletmem arkadaş, kıçımı döner uyumama bakarım.
o salaklardan biri olarak sevgiliyi ilk kez uyurken gördüğümde şok olduğum bir insan nasıl bu kadar güzel uyur ben uyurken kesin salyam falan akıyordur berbat görünüyorumdur diye düşünmeme sebebiyet veren sonrasında da sık sık yapmaya devam ettiğim keyifli eylem.
uyku problemi yaşayan biri olarak sevgilimin yanında hiç mi hiç uyuyamıyorum izlenmez mi lan o.. izlerim izlerim uyandırmam gereken saat geldiğinde öperek uyandırırım onu ben.. off poff afra tafra çok özledim uleyyn
yahu salak olmaya razıyım...
gerçekten salaktır. oğlum işin gücün mü yok lan, uyu sen de. sonra haftasonunu beklemekle geçiyor ömrün.
salak olarak değil de delicesine aşık olarak gerçekleştirmek istediğim eylem..
sadece bir kez deneyimlediğim durumdur. izlemesi keyifli ve iç gıcıklayıcı oluyor. en güzel tarafı, sevgilinin bunu hisseder gibi uyanırken görünen şapşal durumudur.
sevgilimiz olsa da izleyen salak olsak dediğim durumdur.
izleme koçum yumul yanına sloganını attıran sevgilidir.
  • /
  • 2