yalnız uyumak

muhtesem bir uyuma seklidir. yayarak uyuyabilirsiniz kolayca. ozellikle cusseli bir bireyseniz ve partnerinizin de sizden asagi kalir bir yani yoksa bu olay cok ayricalikli bir konfora donusur. 'sivgilime sirilirik iyiyim sicik sicik hiihii' tribindeki bal ayi bitince insan 'hay sikerler cok sicak yer de yok rahatca yatacak' moduna giriyor otomatik olarak.

yinede insan psikolojik olarak kendini yalniz hissediyorsa, yaninda biri olsa bile o yatak buz gibi bir mezara donusuverir geceleri, aman diyim.
koyar.
hele sevgilin de varsa +1 koyar.
kötü bir his. olacaksa da kaşık pozisyonu ile olsun.
sevgili olsun, sevgi de olsun. yuva gibi sıcak ve güven versin o kaşık. *
40 derece ateşin varsa çok pis koyar. ayağa kalkacak halin yok, uyanır uyanır durursun, sürekli susarsın. hasta bakıcı bir yatak partneri istiyorum zira ölüyorum.
yalnız uyumamanın hayalini kurduran süreç
biriyle uyursun, keşke evdeki yatağımda rahat rahat uyusam dersin.
evdeki yatagında yalnız uyursun, keşke birine sarılıp uyusam dersin.
yaş ilerledikçe daha fazla koymaya başlayan...
yorgana sarılma sebebidir.
ya bu başlığı çıkarsak mı napsak, moralim bozuluyor.
tek uykuya dalabildigim ve rahat uyuyabildigim sekildir yanimda biri olsun zor uykuya dalarim ve sık sık uyanirim
uyumanın en verimli yolu .tek derdiniz dinlenmekse tabi.
yayılmacı politikaya sahip bedenim sayesinde hangi boy olursa olsun yattığım yatağın dört bir yanına yayılarak uyuduğum için rahat ettiğim tek uyuma şeklidir. birisiyle uyuduğum gecenin sabahında kısıtlanmışlik sebebiyle bel/sırt ağrısı olmadan uyandığım görülmemiştir.
ühü ühü real facts about me welcome
doğdum doğalı yalnız uyuyorum. hayatıma girip çıkan partner sayısını hatırlamıyorum bile. ama hiç birisi de bana aşık olup bir gececik de olsa koyun koyuna sarılıp yatacak tipler değildi. geceyarısı duvarları yumruklayıp ağladığım, yandığım çok olmuştur bahtımın karalığına...
  • /
  • 2